امروز یکشنبه , 30 اردیبهشت , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Hobo Tough Life برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Hobo Tough Life برای کامپیوتر

دانلود بازی Hobo Tough Life برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Hobo Tough Life با لینک مستقیم

نسخه فشرده Portable در 3.32 گیگابایت

Hobo Tough Life عنوان یک بازی جذاب که در سبک شبیه سازی می باشد توسط استودیو Perun Creative طراحی و عرضه شده است. شبیه ساز گدایی بازی جالب که به تازگی درست شده و به کاربران این امکان را میدهد تا در نقش یک گدای واقعی قرار بگیرند آن هایی که در طول روز در بخش های مختلف شهر در حال گدایی و در طول شب برای خوابیدن به زیر پل ها میروند یا مکان های مخروبه تا شب را تا صبح سپری کنند.

دانلود بازی نسخه فشرده Hobo Tough Life برای PC

بازی در یک شهر نسبتا بزرگ جریان دارد و شما در نقش یک گدا هستید که بی خانه می باشد و شب ها زیر پل میخوابد حال برای اینکه یک لقمه نان در بیاورید و از گرسنگی نمیرید باید گدایی کنید در شهر مردم مختلفی وجود دارند که رفتارشان با شما متفاوت می باشد بعضی ها زمانی که جلو میروید با شما صحبت میکنند اما برخی اصلا به شما محل هم نمیدهند پس در این کار می بایست بسیار صبور باشید زمانی که کسی با شما صحبت میکند چندین دیالوک برایتان نمایش داده میشود که بسته به سلیقه خود میتوانید با انتخاب کردن آنها با مردم ارتباط برقرار کنید اگر آنها دل رحم باشند و بخشنده حتما چند سکه ای به شما کمک میکنند اما در نظر داشته باشید ممکن است بعضی مردم با شما صحبت کنند اما این صحبت منجر نشود پولی به شما بدهند.

گفتنی است که اگر نمیخواهید سکه هایی که بدست آورده اید را به این زودی خرج کنید میتوانید در طول بازی سطل اشغال های مختلف را جستجو کنید و از پس مانده غذاهای مردم استفاده کنید. در بازی شما میتوانید وسیله هایی که پیدا میکنید را ذخیره و نگهه داری کنید زمانی که نیاز شد آنها را استفاده کنید مثلا زمانی که آب بدن شما کم شد میتوانید نوشیدنی هایی که پیدا کرده اید را بخورید یا با پیدا کردن بسته سیگارها و دیگر وسایل که قابلیت فروش را دارد به مغازه دارها بفروشید سکه بیشتر را در طول بازی بدست آورید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Hobo Tough Life برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه Portable :

1- پوشه فشرده شده بازی را روی دسکتاپ اکسترکت کنید.

2- برای اجرا شدن بازی فایل HoboRPG را کلیک کنید.

 

نسخه Portable بازی :

دانلود بـــازی