امروز یکشنبه , 3 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی نسخه فشرده Endzone A World Apart برای PC

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی نسخه فشرده Endzone A World Apart برای PC

دانلود بازی Endzone A World Apart برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Endzone A World Apart با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 2.18 گیگابایت

Endzone A World Apart عنوان یک بازی جذاب که در سبک استراتژیک می باشد توسط استودیو Gentlymad Studios طراحی و ناشر آن Assemble Entertainment است. دنیایی را تصور کنید که یک بمب هسته ای باعث از بین رفت همه چیز آن شده است دنیایی که باید بطور کل همه چیز آن را از صفر شروع کنید با وجود تشعشعات اتمی که در این دنیا وجود دارد شروع دوباره کار بسیار سختی خواهد بود.

دانلود بازی نسخه فشرده Endzone A World Apart برای PC

این بازی فوق العاده در سال 2021 جریان دارد زمانی که یک گروه تروریستی با منفجر کردن نیروگاه هسته ای باعث به هرج ومرج افتادن کل دنیا باهم شده اند. بیشتر از 150 سال طول کشید تا انسان ها بتوانند دوباره به زمین برگردند و تنها عده کمی توانستند جان سالم به در ببرند حال می بایست زمین را از اول بسازند! اما میتوان گفت زمین هیچوقت مانند قبل خود نخواهد شد. چراکه تشعشعات اتمی هنوز روی زمین جا مانده هنوز اثرش را روی زمین و موجودات خواهد گذاشت حال شما در این بازی به عنوان فرمانده باید همه چیز را از نوع بنا کنید اما ساختن و رشد اقتصاد دوباره در این زمین بسیار سخت خواهد بود محیط زیست بطور کامل ویران شده سیستم آب در منطقه ای که شما حضور دارید آلوده است و هزاران مشکل که باید بطور کامل رفع شود.

بیشتر از 50 نوع ساختمان برای ساخت و ساز در بازی وجود دارد نصف این ساختمان ها برای سکونت مردم و نصف آن برای ایجاد کردن کارخانه و پایگاه های مختلف پس سعی کنید با انتخاب کردن زمین های درست هر کدام را در جای مشخص قرار دهید. منابع شما در این بازی بسیار محدود است پس کنترل روی آن ضروری خواهد بود تا وقتی که بتوانید منابع جدیدی بدست آورید پس روی تمامی موضوع ها به خوبی نظارت داشته باشید.

 

نسخه GOG بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 02 – حجم 180 مگابایت

دانلود بـــازی