امروز یکشنبه , 30 اردیبهشت , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Manifold Garden برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Manifold Garden برای کامپیوتر

دانلود بازی Manifold Garden برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Manifold Garden با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 1.09 گیگابایت

Manifold Garden عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو William Chyr Studio طراحی و عرضه شده است. دنیایی عجیب پیش روی شما قرار دارد که سرشار از معماهای مختلف می باشد برای پیش روی کردن در طول بازی باید معماهایی که پیش روی شما قرار میگیرند را یکی پس از دیگری کامل حل کنید به کمک این بازی دوباره جاذبه را کشف کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Manifold Garden برای PC

دوست دارید که در یک بازی مدرن قرار بگیرید بازی که شما را دگرگون خواهد کردن چراکه به کمک این بازی شما میتوانید جاذبه های جدیدی را کشف کنید که به شما حس قدرت و باهوشی میدهد اما باید بدانید که هر یک از این کارها به همین راحتی ها صورت نمیگیرد و باید دردسرهای مختلفی را پشت سر بگذارید تحمل کنید. اما اگر کمی در بازی دقت کنید انقدر هم برای شما سخت نخواهد بود. کل این بازی به کمک بلوک هایی ساخته شده که مراحل را نیز همین بلوک ها تشکیل میدهند و شما باید در طول بازی مراحل را بطور کامل پشت سر بگذارید تا یکی از جاذبه ها برای شما پیدا شود. بلوک هایی که در مسیر شما قرار دارند تنها در راستای خاصی قادر به حرکت هستند و باید با دقت آنها را کنار بگذارید تا مسیر برای شما بازگشایی شود.

همانطور که گفته شد قوانین موجود در این بازی سخت و دشوار است و ممکن است در تلاش های اولیه نتوانید به سرعت بلوک ها را تکان دهید و مسیر را برای خود بازگشایی کنید اما رفته رفته با تلاش میتوانید این کار را بهتر انجام دهید. جلوه های بصری خیره کننده ای که در این بازی به کار گرفته شده باعث میشود که در این بازی تجربه های جدیدی را کسب کنید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Manifold Garden برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CODEX بازی :

دانلود بـــازی