امروز یکشنبه , 27 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی SnowRunner برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی SnowRunner برای کامپیوتر

دانلود بازی SnowRunner برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی SnowRunner با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 9.4 گیگابایت

SnowRunner عنوان یک بازی جذاب که در سبک مسابقه ای می باشد توسط استودیو Saber Interactive طراحی و عرضه شده است. در این بازی فوق العاده شما می بایست به کمک مهارت بالای رانندگی در مسیرهای مختلف و پرمانع تلاش کنید تا در نهایت به مقصد برسید اما گفتن این موضوع کار بسیار ساده ای می باشد ولی عمل کردن به آن کمی دشوار است با تلاش های مختلف در نهایت به راحتی میتوانید این کار انجام دهید.

دانلود بازی نسخه فشرده SnowRunner برای PC

دنیای جدید پیش روی شما قرار دارد دنیایی که در آن شما میتوانید با انتخاب کردن و شخصی سازی آفرودهای مختلف وارد میدان مسابقه شوید حریفان خود را یکی پس از دیگری شکست دهید. بیشتر از 40 ماشین غول پیکر در این بازی وجود دارد که هر کدام دارای قابلیت های خاص خود می باشند در مسیرهای خاصی میتوانید از آنها استفاده کنید در عین حال نیز حریفان شما ماشین های مناسبی برای انجام این رقابت ها در دست دارند. حال شاید از خود بپرسید که مراحل بازی به چه گونه ای است باید بگوییم که شما با انتخاب کردن ماشین و قرار گرفتن در مسیر میزان بازی برایتان مشخص میشود که می بایست آن را تا مقصد حمل کنید و مواظب باشید صدمه ای به بار نرسد تا امتیاز کامل را از هر مرحله از بازی دریافت کنید.

از قابلیت هایی که باعث شده این بازی طرفداران زیادی پیدا کند این است که به سادگی میتوانید خود مپ های مختلف را ایجاد کرده و مانع های بازی را در جاهایی که خود دوست دارید قرار دهید شروع به انجام بازی نمایید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 02 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 03 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 04 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 05 – حجم 2.00 گیگابایت

دانلود پارت 05 – حجم 417 مگابایت

 

دانلود بـــازی