امروز جمعه , 29 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Obey Me – Halloween and Christmas برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Obey Me – Halloween and Christmas برای کامپیوتر

دانلود بازی Obey Me – Halloween and Christmas برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Obey Me – Halloween and Christmas با لینک مستقیم

نسخه فشرده CHRONOS در 2.4 گیگابایت

Obey Me – Halloween and Christmas عنوان یک بازی جذاب که در سبک اکشن می باشد توسط استودیو Error 404 Game Studios S.A طراحی و عرضه شده است. در این بازی شیاطین بسیاز زیادی وجود دارد که شما باید با تمامی آنها مقابله کنید و پیروز میدان باشید در نظر داشته باشید که هر یک از این شیاطین دارای قدرت های خاصی است آنها در مقابله شما تمامی تلاش خودشان را انجام میدهند.

روح تمامی انسان ها در خطر است و شما می بایست با گروه بسیار زیادی از شیاطین و بهشتی ها مبارزه کنید تا انسان های زیادی را نجات دهید در طول بازی علاوه بر مبارزه ها چالش های بسیار زیادی پیش روی شما قرار دارد که می بایست تمامی آنها را یکی پس از دیگری کامل کنید. در بازی شما دارای نیروها و مهارت های خاص هستید که میتوانید تمامی آنها را بر علیه دشمنان استفاده کرده در نهایت پیروز این جنگ ها باشید. مکان هایی که شما در آنها حضور دارید بسیار خطرناک است و نباید برای مدت زمان زیادی در بخشی از بازی بمانید و به سرعت باید هر بخش و قسمت را رد کنید تا پیروز شوید.

در هر یک از مکان های موجود در بازی مهارت های مختلف وجود دارد که با بازگشایی کردن این مکان ها قدرت شما به مرور زمان افزایش می یابد اما در ابتدای بازی شما قدرت زیادی ندارید ممکن است از دشمنان پیش روی خود شکست بخورید اما زمانی که مهارت های شما بیشتر میشود کار برای شما ساده تر خواهد شد پس به سرعت دست بکار شوید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Obey Me برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه CHRONOS :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CHRONOS بازی  :

دانلود بـــازی