امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Bermuda Lost Survival برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Bermuda Lost Survival برای کامپیوتر

دانلود بازی Bermuda Lost Survival برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Bermuda Lost Survival با لینک مستقیم

نسخه فشرده Goldberg در 2.92 گیگابایت

Bermuda Lost Survival بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های جهان-باز، اکشن و ماجرایی می باشد که توسط NIGHTBOX توسعه یافته و در سپتامبر 2020 توسط همین شرکت برای پلتفرم PC عرضه و وارد بازار شده است که شمارا میتواند از حقایق مکان های مرموز و غیر قابل دسترس جهان باخبر کند.

 

دانلود نسخه فشرده بازی Bermuda Lost Survival برای PC

برای خاص ترین سفر زندگی خود به یکی از خاص ترین و مرموز ترین مناطق دنیا آماده بشید، مثلث برمودا به دلیل ناپدید شدن تعداد بی شماری کشتی و هواپیما مشهور است،آیا آنقدر زنده میمانید تا پرده از اسرار آن بردارید و راز آن را آشکار کنید؟

Bermuda – Lost Survival یک سناریوی دریایی جهان باز را نشان میدهد و دنیای زنده زیر آب را ارائه می دهد، تغییر شرایط دریا و چرخه پویای شبانه روز شما را ملزم به رعایت و انطباق با محیط زیست و رفتار حیات وحش می کند و زنده ماندن را سخت تر و سخت تر میکند. انواع مختلفی از صخره ها وزیست بوم های مختلف حاوی گونه ها و منابع مختلف را کشف و کاوش کنید. به ناوبری مسلط شوید ، از کشتی های منحصر به فرد  بازدید کنید و گنجینه های غرق شده را شکار کنید.

ابزارها ، تجهیزات و مواد مصرفی را بسازید و آنها را ارتقا دهید تا برای سفر به اعماق آب آماده شوید! برای غلبه بر خطرات مثلث برمودا و غوطه ور شدن در عمیق ترین آب ها ، توانایی های جدید خود را کشف کنید و پیشرفت بیشتری کنید. Bermuda – Lost Survival رفتار گونه های دنیای واقعی را شبیه سازی می کند. به عنوان مثال ، مراکز پرورش ماهی نسبت به شکارچیان اطراف واکنش نشان می دهند ، کوسه ها به صخره ها گشت می زنند و شکار می کنند ، اما آنها نسبت به اقدامات شما هوشیار هستند و تمایل دارند از تهدیدهای احتمالی فرار کنند. برخی از گونه ها به تغییرات محیطی مانند روز و شب پاسخ می دهند. در آخر برای زنده ماندن، مشاهده و سازگاری با رفتار های محی زیست ضروری است. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Bermuda Lost Survival برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

 

دانلود بـــازی