امروز یکشنبه , 3 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Tour de France 2020 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Tour de France 2020 برای کامپیوتر

دانلود بازی Tour de France 2020 برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Tour de France 2020 با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 15.9 گیگابایت

Tour de France 2020 بازی جدیدی به سبک اول شخص ، شبیه سازی ، مسابقه ای ، ورزشی و استراتژیک است که توسط Cyanide Studio توسعه یافته و در تاریخ اگوست 2020 توسط  Nacon برای کامپیوتر عرضه و وارد بازار شده است.

 

دانلود نسخه فشرده بازی Tour de France 2020 برای PC

مسابقات دوچرخه سواری تور دو فرانس قدیمی ترین و معتبرترین مسابقات دوچرخه سواری است که قدمتش به بیش از 100 سال میرسد که در فصل تابستان و در طی بیش از 20 روز در کشور فرنسه برگزار میشود. حس و حال تور دو فرانس را تجربه کنید !. شما دربازی در 21 مرحله با ستارگان دنیای دوچرخه سواری مسابقه میدهید و برای پوشیدن پیراهن زرد در شانزه لیزه ، شما باید ریسک کنید ، حمله کنید ، دوومیدانی کنید و تاکتیک های مسابقه خود را کامل کنید.

بازی از ویژگی های جالبی مانند وجود همه 21 مرحله رسمی تور دوفرانس 2020، مسابقه کلاسیک لیژ-باستوژن-لیژ برای اولین بار در تور فرانسه،طراحی واقع بینانه تر و فیزیک طبیعی دوچرخه ها برای کنترل بهتر آنها در پیچ و جاده های لغزنده، دوربین اول شخص جدید برای غوطه وری بیشتر و… برخوردار میباشد که یاد و خاطره تور دو فرانس را به خوبی برای هر دوستدار دوچرخه سواری زنده میکند. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Tour de France 2020 برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

 

دانلود بـــازی