امروز یکشنبه , 3 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Against The Moon برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Against The Moon برای کامپیوتر

دانلود بازی Against The Moon برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Against The Moon با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 699 مگابایت

Against The Moon عنوان یک بازی جذاب که در سبک استراتژیک می باشد توسط استودیو Code Heretic طراحی و عرضه شده است. در یک بازی آخرالزمانی قرار بگیرید و با چالش ها و ماموریت هایی که پیش روی شما قرار میگیرد تمامی تلاش خود را انجام دهید تا استراتژی های منحصر به فردی را در بازی بکار ببرید و در نهایت بتوانید بقا را در طول بازی انجام دهید.

دانلود بازی نسخه فشرده Against The Moon برای PC

آخرالزمان فرا رسیده و شما در یک سیاره بسیار عجیب و غریب حضور دارید که هر لحظه ممکن است اتفاق های مختلفی رخ دهد پس با احتیاط قدم بردارید و مکان ها و بخش های مختلف را جستجو کنید. در بازی شخصیت های مختلف به همراه موجودات عجیب و غریب بسیار زیاد می باشد و در طول بازی میتوانید با تمامی آنها ارتباط برقرار کرده این کار باعث میشود داستان شما به درستی و کامل پیش برود. موجودی به اسم Ultori که میتوان گفت آخرین امید بشریت است باقی مانده حال شما در طول بازی می بایست کنترل آن را به دست گرفته و به کمک این موجود تمامی بخش های این سیاره را به طور کامل جستجو نمایید. کارت ها مهم ترین نکته در طول این بازی هستند و با در اختیار گرفتن کارت های درست میتوانید یک قدم به پیروزی و نجات بشریت نزدیک شوید.

در طول بازی هم کارت های خوب وجود دارد و هم کارت های بد که اگر هر کدام را بدست آورید به پیروزی نزدیک میشوید و یا یک قدم دورتر خواهید شد اما به این زودی ها شکست را قبول نکنید تا آخرین نقس به درستی مبارزه کنید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Against The Moon برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی  :

دانلود بـــازی