امروز پنج شنبه , 18 آذر , 1400 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی The Unfinished Swan برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی The Unfinished Swan برای کامپیوتر

دانلود بازی The Unfinished Swan برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی The Unfinished Swan با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 1.77 گیگابایت

The Unfinished Swan عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Giant Sparrow طراحی و ناشر آن Annapurna Interactive است. تا به حال به این فکر کرده اید که در یک دنیای سیاه و سفید قرار بگیرید؟ و به جزء این دو رنگ هیچ چیز دیگری وجود نداشته باشد بله به کمک این گیم پلی وارد یک دنیای سحر آمیز قرار بگیرید و ماجراجویی و چالش های مختلف را کامل کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده The Unfinished Swan برای PC

همانطور که گفته شده این بازی شما را وارد دنیایی میکند که فقط سیاه و سفیدی قابل نمایش است و جزء این دو رنگ دیگری وجود ندارد و میتوان گفت دنیایی که شما در آن حضور دارید بسیار بی روح است و هرکسی نمیتواند مدت زیادی این دنیا را تحمل کند. حال در نقش شخصیت اصلی بازی که یک کودک 10 ساله به اسم Monroe می باشد قرار بگیرید و با ذهن خلاقانه ای که دارید این دنیا را تبدیل به جایی سرزنده و شاد کنید. اما باید گفت که این کودک داری یک غم بسیار بزرگ است و آن هم این است که مادرش را از دست داده و بسیار تنها و غمگین می باشد اما مادرش به او وصیت کرده که به دنیای خیالی Swan وارد شود و تلاش خودش را انجام دهد تا این دنیا را به یک جای زیبا و پرنشاط تبدیل کند.

با پاشیدن رنگ های مختلف روی دیوارها و ساختمان های موجود در بازی زیبایی های گیم رفته رفته خودشان را به شما نشان میدهند بازی از حالت بی روحی و ناراحت کننده کم کم خارج میشود و شما ترقیب میشوید برای دیدن ادامه ماجرا و زیبایی بخشیدن به محیط تمامی بخش ها را رنگی کنید.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CODEX بازی  :

دانلود بـــازی