امروز پنج شنبه , 10 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Danger Scavenger برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Danger Scavenger برای کامپیوتر

دانلود بازی Danger Scavenger برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Danger Scavenger با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 792 مگابایت

Danger Scavenger عنوان یک بازی جذاب که در سبک اکشن می باشد توسط استودیو Star Drifters طراحی و عرضه شده است. در شهری متفاوت قرار بگیرید یک شهر پر از دشمنان مختلف که هر کدام برای گروه های خاصی فعالیت میکنند و به سادگی نمیتوانید وارد این گروه ها شوید در طول بازی شما دشمنان بسیاری دارید که باید با تمامی آنها مبارزه کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Danger Scavenger برای PC

در این بازی دشمن های زیادی پیش روی شما قرار دارند شما می بایست به کمک مهارت های تیراندازی خود هر یک را به سرعت از بین ببرید اما باید در نظر داشته باشید که دشمنان دارای قدرت بدنی خاصی هستند و باید به هر یک از آنها تیرهای متعددی شلیک کنید تا از بین بروند. هوش مصنوعی بازی طوری طراحی شده که شخصیت هایی که پیش روی شما قرار میگیرند نیز از خود دفاع کنند به سمت شما شلیک کنند و حال این شما هستید که باید از خود دفاع کرده و به سرعت جاخالی دهید تا تیرهای آنها به شما برخورد نکند. گودال های سیاه و تاریکی در بازی وجود دارد که وارد شدن به هر یک از آنها حماقت است اما این کار شما است و باید برای نابود کردن هر یک از این موجودات این کار را انجام دهید.

سلاح های مدرن و قدرتمندی در بازی وجود دارد که می بایست برای پیدا کردن آنها به بخش های مختلف سفر کنید و دشمنان بسیاری را شکست دهید و در آخر جایزه پیروزی شما در این بازی بدست آوردن این سلاح های فوق العاده خواهد بود. سلاح خود را بردارید و با دشمنان مختلف روبه رو شوید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Danger Scavenger برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی :

دانلود بـــازی