امروز شنبه , 5 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی خروس جنگی برای اندروید

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی خروس جنگی برای اندروید

| نیاز به اندروید 4.0 و بالاتر |

| نسخه نهایی و کامل بازی به پست افزوده شد |

| دانلود بازی ایرانی خروس جنگی + مصاحبه اختصاصی |

دانلود بازی خروس جنگی برای اندروید

در پی حمایت از بازی ساز و  بازی های ایرانی میهن گیم نیز در این راستا دست به کار شده است تا با حمایت از بازی و بازیساز ایرانی کمکی هر چند کوچک کرده باشد . آیا تا بحال جنگیدن خروس ها رو دیده اید ؟ اگر ندیده اید میتوانید در بازی خروس جنگی ( به انگلیسی : Rooster Wars ) این جنگ را ببینید . خروس جنگی نام یک بازی ایرانی ، رایگان و کاملا آنلاین میباشد که در اپ استور ایرانی بازار توسط استدیوی بازی سازی مدریک منتشر گردید . در خروس جنگی شما میبایست ابتدا خروس خود را انتخاب کنید و در طی بازی ، با بدست آوردن آیتم های مختلف خروس خود را مجهز به انواع زره و انواع اسلحه کنید و سپس با خروس دیگر کاربران به رقابت بپردازید . هر چه بیشتر به بازی سر بزنید و با خروس خود به جنگ دیگر خروس ها بروید ، خروس تان قوی تر میشود و سکه و پول بیشتری بدست می آورید و خود را در جدول رقابت ها بالاتر بکشید . برای دانلود و مشاهده تصاویری از بازی ، مشاهده مصاحبه اختصاصی "استدیوی مدریک" با میهن گیم و موارد دیگر به ادامه مطلب بروید .

مصاحبه اختصاصی میهن گیم با استدیوی مدریک را در اینجا مشاهده کنید .

| تصاویری از محیط بازی |

دانلود بازی خروس جنگی برای اندروید

دانلود بازی خروس جنگی برای اندروید

دانلود بازی خروس جنگی برای اندروید

دانلود بازی خروس جنگی برای اندروید

قابلیت ها :

میلیونها خروس جنگی : با سه نژاد خروس جنگی و هزاران آیتم برای شخصی سازی و مجهز کردن خروسها ، می‌توانید خروس خاص خودتان را بسازید و با خروسهای کاربران دیگر رقابت کنید .

فروشگاه بزرگ : بیش از صدها سلاح گوناگون و ده‌ها زره متنوع برای هر نژاد در فروشگاه خروس جنگی وجود دارد، که استراتژی‌های متفاوتی را پیش روی شما قرار می‌دهد . همچنین با استفاده از آیتم‌های ویژه با قدرت‌های فراطبیعی می‌توانید پیروز نبردهای سخت باشید .

رقابت آنلاین با دوستان : دوستان خود را دنبال کنید و با خروس جنگی آنها به رقابت آنلاین بپردازید. شهرت خودتان در دنیای خروس جنگی را به رخشان بکشید. همچنین می‌توانید خروسهای قدرتمند دیگر از سراسر دنیا را بیابید و قدرت خروس تان را محک بزنید .

داستانی چذاب و در گیر کننده : در بخش داستانی بازی به ماجراجویی در سرزمین‌های وسیع خروس‌ها می‌روید و با یاغی‌هایی که قصد برهم زدن آرامش این سرزمین را دارند، مقابله می‌کنید. این ماجراجویی بزرگ ، شما را به صحراهای بی‌آب و علف غرب وحشی ، سرزمین‌‌های افسانه‌ای اسطوره‌ های پارسی و جنگل‌ های جادویی شرق دور خواهد برد. در این سفر می‌توانید غنیمت‌ ها و گنج‌ های مخفی گوشه و کنار سرزمین خروس‌ها را کشف کنید .

افتخارات : کسب غزال زرین بهترین بازی موبایل سال ایران
بهترین بازی سال از دیدگاه مخاطبین در چهارمین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران
دیپلم افتخار بهترین بازی کژوال سال از چهارمین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران

تشکر فراوان از فرشاد خرمی عزیز

دانلود بـــازی