امروز جمعه , 17 اردیبهشت , 1400 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Nightvision Drive Forever برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Nightvision Drive Forever برای کامپیوتر

دانلود بازی Nightvision Drive Forever برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Nightvision Drive Forever با لینک مستقیم

نسخه فشرده Chronos در 0.65 گیگابایت

Nightvision: Drive Forever بازی ای به سبک اکشن ، indie ، شبیه ساز و مسابقه ای است که در اکتبر 2020 توسط Hoodust Enterprises ساخته و راهی بازار شده است و توانسته علاقه مندان بازی های مسابقه ای و رانندگی در شب را به خود جذب کند. این بازی سرانجام توسط شرکت سازنده برای پلتفرم PC عرضه و منتشر شده است .

 

دانلود نسخه فشرده بازی Nightvision Drive Forever برای PC

Nightvision یک بازی شبیه ساز رانندگی در شب است که سیستم بازی به طور رندوم برای شما مرحله و مسیر مسابقه آماده میکند که هیچ کدام شبیه هم نبوده و از کسل و خسته کننده بودن بازی جلوگیری میکند. بازی برای شما یک مسیر مسابقه جذاب و طولانی میسر میکند که حالت داستان گونه دارد که هرچه پیش میرویم سخت ترر و سخت ترمیشود،همانطور که گفتیم بازی برای شما یک دنیا و مسیر جدید با هربار مسابقه مهیا میکند تا هم از خسته شدن شما جلوگیری کند،هم مهارت شما را در رانندگی افزایش دهد.

بازی قدرت بینایی شما را در نورکم به چالش میکشد و شما باید درتاریکی از بین کوه های خاصی عبور کرده یا ماشین خود را از برخورد به صخره های خطرناک نجات دهید. شما میتوانید رکورد های خود را بادوستانتان به اشتراک بگذارید یا میتوانید به خودتون این جرات رو بدین تا رکورد خود را بهبود ببخشید و سریعتر برانید. همچنین بازی برای شما یک حالت مسابقه بی پایان مهیا کرده تا در یک مسیر تمام نشدنی با خیال راحت و برای بهبود قدرت رانندگی خود به رانندگی بپردازید،محیط  و صداهای بازی نیز جوری طراحی شده اند که به شما حس نشستن پشت ماشین واقعی را میدهد. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Nightvision Drive Forever برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

 

دانلود بـــازی