امروز شنبه , 18 آذر , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Kynseed برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Kynseed برای کامپیوتر

دانلود بازی Kynseed برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Kynseed با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 670 مگابایت

Kynseed عنوان یک بازی جذاب که در سبک نقش آفرینی می باشد توسط استودیو PixelCount Studios طراحی و عرضه شده است. مرگ بخشی از زندگی هر کسی است که بلعخره به سراغ او می آید و مهم این است که در طول زندگی خود چگونه لحظات را سپری کرده باشید این بازی در اصل در مورد مرگ و زندگی پس از آن است که شما را در مکان های خاص و شگفت انگیزی قرار میدهد.

دانلود بازی نسخه فشرده Kynseed برای PC

یکی از نکاتی که این بازی به شما آموزش میدهد این است که نه انسان ها و نه حیوانات در طول زندگی خود همیشه زنده نخواهند بود و در زمانی مشخص میمیرند و باید در طول بازی به شدت محیط اطراف خود را جستجو کرده و مراقب خطرهای احتمالی باشید. بازی اجازه میدهد در طول زندگی خود هر شغلی که میخواهید داشته باشید مثلا برای آرامش بیشتر خود زمین کشاورزی داشته باشید یا برای جذابیت بیشتر یک فروشگاه را تاسیس کنید این بستگی به سلیقه شما در طول گیم پلی دارد. باید گفت که در بازی شخصیت های بسیاری وجود دارند که میتوانید با تمامی آنها ارتباط برقرار کرده و از تمامی تجربه های آنها استفاده کنید تا در طول زندگی خود موفق تر باشید مدت بیشتری زندگی کنید. پایان زندگی مرگ است این نکته ای است که بازی بسیار روی آن تاکید کرده و به شما نشان خواهد داد.

جهانی که شما در آن حضور دارید پر است از شگفتی ها و اتفاق های سحر آمیز که میتوانید با گشت و گذار و جستجوی بخش های مختلف هر یک از این شگفتی ها را به چشم خود ببینید از یک بازی فوق العاده و استراتژیک لذت ببرید.

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی  :

 

دانلود بـــازی