امروز سه شنبه , 29 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Fort Triumph برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Fort Triumph برای کامپیوتر

دانلود بازی Fort Triumph برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Fort Triumph با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 1.03 گیگابایت

Fort Triumph عنوان یک بازی جذاب که در سبک استراتژیک می باشد توسط استودیو CookieByte Entertainment طراحی و عرضه شده است. خود را آماده کنید که در این بازی ماموریت ها و چالش های زیادی وجود دارد که می بایست تمامی آنها را یکی پس از دیگری کامل کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Fort Triumph برای PC

نقش یک تیم قهرمانانه حرفه ای را بر عهده دارید تا دشمنان را از سر راه خود بردارید و آنها را شکست دهید تا در امان باشید هرچه نقش شما فانتزی تر و حرفه ای باشد می توانید امتیاز های خوبی ثبت کنید از محیط اطراف خود می توانید به خوبی استفاده لازم را ببرید و از درختان سنگ ها سلاح های خوبی برای نبرد بسازید همان طور در توضیحات بالا گفته شده شما نقش چندین قهرمان را برعهده دارید که هر یک از قهرمان ها از قدرت های ویژه ای برخوردار هستند که میتوانید در هنگام مبارزه از آنها استفاده لازم را ببرید یکی از ویژگی های بازی نقشه است که دارای راه های مختلفی می باشد که شما باید مسیر درست خود را در بین آنها انتخاب کنید و به درستی مرحله را پشت سر بگذارید. بازی از بخشی استراتژیک بر خوردار خواهد بود که شما می توانید در این قسمت یک به یک میتوانید در آن شرکت کنید و خود را قوی سازید.

شما یکی از کار های مهم تان ساخت قبلیه خود است که هرچه سریع باید آن را ارتقا دهید و به قهرمان های خود مهارت های رزمی نیز یاد دهید. گاهی برای فتح کردن یک قبیله حمله خواهید کرد و گاهی هم برای نجات یک شوالیه این کار بستگی به تصمیم شما در طول بازی دارد.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CODEX بازی :

 

دانلود بـــازی