امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Desperados III برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Desperados III برای کامپیوتر

دانلود بازی Desperados III برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Desperados III با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 5.50 گیگابایت

Desperados III عنوان یک بازی جذاب که در سبک استراتژیک می باشد توسط استودیو Mimimi Games طراحی و ناشر آن THQ Nordic است. این بازی جذاب شما را مستقیم به غرب وحشی می برد جایی که میان زنده ماندن و تجارت می بایست یکی را انتخاب کنید. در غرب وحشی گلوله همان عدالت است و اگر کسی از فرمان دیگری سرپیچی کند ممکن است جانش را از دست بدهد.

دانلود بازی نسخه فشرده Desperados III برای PC

این بازی داستان جان کوپر و رفیق هایش را روایت میکند که برای بدست آوردن آزادی خود تلاش میکنند. ماموریت ها و چالش های بسیاری در این بازی وجود دارد که می بایست تمامی آنها را انجام دهید تا او و دوستانش بتوانند دوباره طعم آزادی را بچشند. همانطور که خود میدانید این شخصیت دشمن های بسیار زیادی دارد پس باید با احتیاط بیشتری عمل کند و قدم بردارد هرچند باید گفت که جان کوپر بهترین مهارت تیراندازی را دارا می باشد ولی دوستان زیادی نیز دارد که منتظر فرمان او هستند تا دشمنان را یکی پس از دیگری از میان بردارند. 5 شخصیت در این بازی وجود دارند که هر کدام از آنها دارای قدرت ها و مهارت های خاص خود هستند میتوانند آنها را در جا و مکان مناسب استفاده کنند.

در این غرب وحشی چالش های زیادی وجود دارد که بسته به شخصیت می بایست آنها را یکی پس از دیگری کامل کنید تا داستان اصلی بازی پیش برود بتوانید آیتم ها را به سرعت بازگشایی نمایید. با وارد شدن بیشتر به محیط بازی می توانید مهارت های خود را تقویت کنید همچنین در این بازی بخشی به اسم Showdown وجود دارد که به شما این امکان را میدهد تا بازی را نگهه دارید حمله غافلگیر کننده ای برای دشمن طراحی کنید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا FitGirl را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 02 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 03 – حجم 1.61 گیگابایت

دانلود بـــازی