امروز سه شنبه , 29 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Adam Lost Memories برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Adam Lost Memories برای کامپیوتر

دانلود بازی Adam Lost Memories برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Adam Lost Memories با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 8.92 گیگابایت

Adam Lost Memories عنوان یک بازی جذاب که در سبک ترسناک می باشد توسط استودیو Adam Dubi طراحی و عرضه شده است. داستانی که تمامی ترس های بچگی شما را به خوبی تداعی میکند و می بایست با تمامی این ترس ها مواجه شوید و به بهترین شکل از تمامی آنها رهایی یابید اما ترس های هر کسی میتواند برایش بسیار وحشتناک باشد و به همین سادگی ها نتوانند با آن مواجه شوند.

دانلود بازی نسخه فشرده Adam Lost Memories برای PC

همه ما از بچگی ترس هایی را داشته ایم که مقابله کردن با این ترس ها به شدت برایمان وحشتناک بود و حال این بازی میخواهد تمامی این ترس ها را برای ما تداعی کند آن هم به شیوه های مختلف و بسیار واقعی که روبه رو شدن با این ترس ها همانند دوران بچگی برای همه سخت خواهد بود. محیط هایی که به ظاهر ساده و عادی طراحی شده اند اما زمانی که به عمق ماجرا وارد میشوید تازه متوجه این موضوع خواهید شد که چه چیزی در انتظار شما می باشد و قرار است در این بازی چه کابوسی را تحمل کنید. در بازی شما در نقش یک بیمار روانی حضور دارید که رفتارهای عجیبی از خودش بروز میدهد و دارای اختلال های عصبی بسیار خاصی است این شخصیت در طول بازی کابوس های زیادی میبیند و احساس میکند موجودات عجیبی مقابل او حضور دارند.

در این بازی هرچیزی که مقابل کاراکتر شما قرار بگیرد او فکر میکند ترسناک است و میخواهد به او آسیب برساند پس از تمامی اتفاق های اطراف خود فاصله میگیرد و بسیار وحشت زده است. در نقش این شخصیت قرار بگیرید تا متوجه شوید او با چه مشکلاتی دست و پنجه ترم میکند.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CODEX بازی :

دانلود بـــازی