امروز پنج شنبه , 18 آذر , 1400 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Gold Rush The Game برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Gold Rush The Game برای کامپیوتر

دانلود بازی Gold Rush The Game برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Gold Rush The Game با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 10 گیگابایت

Gold Rush The Game عنوان یک بازی جذاب که در سبک شبیه سازی می باشد توسط استودیو Code Horizon طراحی و عرضه شده است. تبدیل شدن به یکی از بهترین معدنچی های طلا کار ساده ای نیست و می بایست تلاش های بسیار زیادی را در این باره انجام دهید. تمامی آنچه که برای کار نیاز دارید در بازی فراهم شده تا به سادگی بتوانید طلاها را استخراج کرده و پولدار شوید.

دانلود بازی نسخه فشرده Gold Rush The Game برای PC

ماشین آلات مختلف را برای کار خود خریداری کرده و شروع به حفراری کنید و با احتیاط کامل مکان های مشخص شده را حفر کنید ممکن است ساعت های زیادی مشغول این کار شوید اما بلعخره این کار شما نتیجه خواهد داد میتوانید به هدف های خود برسید. در این راه ممکن است مشکل های زیادی وجود داشته باشد یا حتی نیروی طبیعت جلوی کار شما را بگیرد پس به راحتی تسلیم نشوید و از تمامی امکاناتی که دارید استفاده کنید تا در نهایت به طلا برسید شاید در واقعیت هم آرزوی خیلی ها پیدا کردن طلا باشد پس اگر ذره ای به این کار علاقه داشته باشید بازی برای مدت های زیادی شما را سرگرم خود خواهد کرد.

شرایط جوی و آب و هوایی در طول بازی حاکم خواهد بود و می بایست در تمامی حالت ها به جستجوی خود بپردازید و به کمک ماشین های خود پیشروی کنید. همانطور که گفته شدن انواع ماشین آلات همچون لودرها و بلدزرها و کامیون های مختلف و در نهایت دستگاه های حفاری در اختیار شما قرار دارد تا در کار خود موفق تر باشید به جزء تمامی این ویژگی ها حال شما می بایست قدرت خود را در کار نشان دهید و به پولدار شدن نزدیک شوید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود بـــازی