امروز جمعه , 29 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Neighbours back From Hell برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Neighbours back From Hell برای کامپیوتر

دانلود بازی Neighbours back From Hell برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Neighbours back From Hell با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 662 مگابایت

Neighbours back From Hell عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Farbworks طراحی و عرضه شده است. همسایه جهنمی عنوانی جذاب و فوق العاده که به شما این امکان را میدهد تا در ماموریت های جالب وارد خانه همسایه خود شوید و بدترین کابوس او شوید تا به مرز دیوانگی برسد.

دانلود بازی نسخه فشرده Neighbours back From Hell برای PC

در این بازی شما در نقش شخصیت Woody هستید که بصورت دزدکی وارد آپارتمان همسایه اش میشود و تمامی تلاشش را انجام میدهد تا او را به مرز دیوانگی برساند بازی اشیاء مختلفی را در بخش های مختلف پنهان کرده و شما با پیدا کردن آنها و استفاده کردن بر علیه همسایه خود میتوانید به سادگی باعث آزار همسایه شوید اما باید در نظر داشته باشید که همسایه شما را نبیند و تمامی کارها را بطور مخفی انجام دهید. مثلا با پیدا کردن تخم مرغ و گذاشتن آن در ماکرویو همسایه را ناراحت کنید و یا در کیک او دینامیت کار بگذارید تا کیک منفجر شود و دیگر کارها تا با کسب کردن امتیاز مورد نظر مرحله را به درستی به اتمام برسانید.

برای پنهان شدن هم میتوانید از کمد یا زیر تخت استفاده کنید تا همسایه شما را پیدا نکند. این بازی دارای 25 مرحله مختلف است که رفته رفته مراحل سخت تر خواهد شد تا جایی که مدت زمان بیشتری را باید سپری کنید تا در نهایت بازی به اتمام برسد. این بازی همانند یک برنامه تلوزیونی در حال نمایش می باشد پس می بایست تمام تلاش خود را انجام دهید تا بینندگان را بخندانید و باعث عصبانیت بیش از حد همسایه خود شوید در گوشه صفحه نوار رنگی وجود دارد که میزان عصبانیت همسایه را نشان میدهد.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود بـــازی