امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Max Payne 3 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Max Payne 3 برای کامپیوتر

دانلود بازی Max Payne 3 برای کامپیوتر

نسخه RELOADED بازی Max Payne 3 مکس پین با لینک مستقیم

Max Payne 3 مکس پین از جمله بازی های اکشن و مشهور و پرطرفدار و همچنین جذاب دوران خود بود. گفتنی است که نام شخصیت اصلی بازی نیز Max Payne می باشد که در اصل براساس گذشته آن این نام انتخاب شده است ، چرا که شخصیت اصلی بازی دارای گذشته ای دردناک و بسیار غم انگیز است. او عزیزترین افراد زندگی خود از جمله همسر و فرزند خود را در یک شب بطور دردناک و فجیعی از دست می دهد و در ادامه شاهد داستانی غم انگیز ، دردناک و انتقام جویانه بوده ایم.

دانلود بازی Max Payne 3 برای PC

بازی مکس پین 3 یک بازی کامپیوتری مشهور و پرطرفدار سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که دارای داستانی بسیار جذاب و دیدنی است. استودیو Remedy Entertainment با طراحی بازی مکس پین ، که دارای داستان متفاوت و جنجالی می باشد اقدام به عرضه محصولی نمود که فراتر از عصر حاضر است. کمپانی Rockstar Games که وظیفه ساخت این بازی کامپیوتری اکشن را برعهده دارد ، با داستان سرایی جذاب خود ، توانسته رضایت طرفداران قدیمی سری Max Payne را به خود جلب کند.

مکس پین 3 دارای داستانی متفاوت نسبت به سری های قبل می باشد. در این سری ، داستان در شهر Sao Paulo برزیل اتفاق می افتد. مکس در این داستان از لحاظ روحی و روانی در شرایط دشواری به سر می برد و به نوشیدن الکل پناه برده است. البته گفتنی است بر اساس داستان های گذشته که نشان دهنده شرح حال مکس بود ، حال و وضع فعلی مکس قابل پیش بینی بود. در حال حاضر مکس به پیشنهاد دوستش به برزیل می رود تا برای یک خانواده ثروتمند کار کند.

پس از نصب بازی، نرم‌افزار Social Club را نصب کنید. سپس اینترنت و فایروال خود را به‌طور کامل قطع کرده و بازی را اجرا کنید.

این نسخه توسط گروه RELOADED کرک شده است و شامل بسته های اضافی (DLC) زیر خواهد بود :

Rockstar Pass
Deathmatch Made in Heaven Pack
Painful Memories Pack
Hostage Negotiation Pack
Local Justice Pack
Silent Killer Loadout Pack
Cemetery Map
Special Edition Pack
Deadly Force Burst
Pill Bottle Item
Classic Max Payne Character
Gorilla Warfare Pack

نسخه FitGirl بازی :

 

دانلود بـــازی