امروز سه شنبه , 29 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی No Man's Sky Origins برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی No Man’s Sky Origins برای کامپیوتر

دانلود بازی No Man’s Sky Origins برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی No Man’s Sky Origins با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 6.59 گیگابایت

 No Man’s Sky Origins بازی جدیدی در سبک اکشن و ماجراجویی میباشد که توسط Hello Games توسعه و در آگوست 2020 برای پلتفرم PC وارد بازار شده است.اگر شما عاشق بازی های تخیلی و اسرار آمیز هستید، این بازی بهترین انتخاب برای شماست.

 

دانلود نسخه فشرده بازی No Man's Sky Origins برای PC

No Man’s Sky با الهام از ماجراجویی و تخیلاتی که ما از داستان های علمی-تخیلی کلاسیک دوست داریم ، شما را با یک کهکشان پر از سیارات  برای اکتشاف شکل های زندگی منحصر به فرد ، و خطرها و چالش های مختلف روبرو می کند.در No Man’s Sky هر ستاره ای نور خورشیدی در دور دست هاست که سیارات زیادی که در آنها زندگی و حیات جاری است به دور هر یک از این ستاره ها میچرخند،و شما میتوانید بدون محدودیت به هرکدام از این ستاره ها بروید. از فضا های عمیق به سطح سیارات بدون محدودیت به آرامی پرواز کنید. در این جهان بی نهایت ایجاد شده مکان ها و موجوداتی را کشف خواهید کرد که هیچ کس تاحالا قادر به کشف آن نشده وچیز هایی را میبینید که شاید هرگز آنها را دوباره نخواهید دید.

سفری حماسی را آغاز کنید، در مرکز کهکشان یک نبض مقاومت ناپذیر نهفته است که شما را به سفری به سمت آن می کشد تا ماهیت واقعی کیهان را یاد بگیرید. اما ، در مواجهه با موجودات متخاصم و دزدان دریایی خشن ، خواهید فهمید که مرگ هزینه دارد و بقا به انتخاب های شما برای نحوه توسعه و به روزرسانی کشتی ، اسلحه و لباس شما بستگی دارد.سفر شما در این بازی به قدرت شما بستگی دارد شما میتوانید خود را قوی کرده و توسعه دهید تا به دیگران حمله کرده و اموال آنها را غارت کنید یا آنقدر ضعیف باشید که اموال خود را برای نجات جان خود به دزدان تقدیم کنید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی No Man’s Sky Origins برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

 

نسخه FitGirl v3.01.Origins Update بازی  

 

دانلود بـــازی