امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Ary and the Secret of Seasons برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Ary and the Secret of Seasons برای کامپیوتر

دانلود بازی Ary and the Secret of Seasons برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Ary and the Secret of Seasons با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 2.95 گیگابایت

Ary and the Secret of Seasons عنوان بازی جذابی به سبک اکشن ، ماجراجویی، ایندی و نقش آفرینی است که توسط eXiin, Fishing Cactus توسعه یافته و در تاریخ سپتامبر 2020 توسط Modus Games برای پلتفرم PC عرضه و وارد بازار شده است.

دانلود نسخه فشرده بازی Ary and the Secret of Seasons برای PC

در این بازی شما به عنوان شخصیت آری(Ary) نقش ایفا میکنید ووارد سفر جذابی به دنیای والدی میشوید. Ary and the Secret  بازی ماجراجویی است که در آن شما (آری) به دنبال دختری به نام آریل(Aryelle) در حین سفر به جهان والدی میگردید. با تبدیل شدن به نگهبان زمستان ، آری توانایی دستکاری فصول اطراف خود را پیدا می کند. آری یاد خواهد گرفت که فصول را کنترل کند و از آنها برای شکست دشمنان ، غلبه بر موانع و حل معماهای پیچیده در ماجراجویی خود در سراسر والدی استفاده کند. مدت ها پیش ، دنیای والدی توسط یک مأمور شیطانی تهدید شده بود.

پس از یک مبارزه بزرگ ، او توسط جنگجوی افسانه ای شکست خورد و در داخل یک سردابه قرار گرفت وتا ابد داخل همان زندان ماند، برای اطمینان از حبس او، چهار حکیم بزرگ سوگند یاد کردند که مراقب خزانه باشند و از آن محافظت کنند. آنها نگهبانان اصلی فصل را تشکیل دادند ، سازمانی مخفی که اکنون در تاریخ و افسانه ها غوطه ور است.

پس از اینکه یک نیروی مرموز فصل های والدی را به هم ریخت ، آری تصمیم گرفت تا به نگهبانان فصل کمک کند و برای یافتن منبع اختلال تصمیم بگیرد. آری با استفاده از عقل و شجاعت خود ،  باید برای نجات والدی و ایجاد تعادل در جهان، بار دیگر بر دشمنان هیولا ، توطئه های مخفیانه و سنت های ضعیف غلبه کند. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Ary and the Secret of Seasons برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی  :

دانلود بـــازی