امروز شنبه , 5 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Those Who Remain برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Those Who Remain برای کامپیوتر

دانلود بازی Those Who Remain برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Those Who Remain با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 3.6 گیگابایت

Those Who Remain عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیوی Camel 101 طراحی و ناشر آن Wired Productions است. با وارد شدن به داستان پر ماجرای بازی شما قادر هستید رازها و اتفاق های مختلفی را کشف کنید که در تکمیل کردن موضوع کمک زیادی به شما میکند.

دانلود بازی نسخه فشرده Those Who Remain برای PC

این بازی شما را به عمق تاریکی فرو میبرد جایی که دیگر خبری از روشنایی نیست! روشنایی که تا وقتی که هست چندان اهمیت ندارد بعد از مدتی برایمان تکرای میشود اما وقتی که این روشنایی بطور کامل از بین برود تازه متوجه میشویم که چقدر به آن نیاز داریم. در دل تاریکی نیروهای شیطانی زیادی وجود دارد که هر کدام از یک خاطره تلخ به وجود آمده و حال هر کسی که وارد این تاریکی شود توسط این نیروهای شیطانی تسخیر میشود. اما چطور میشود که شما به سمت این تاریکی کشیده میشود شاید تمامی این اتفاق ها تخیل ذهن شما است پس برای پیدا کردن جواب تمامی این سوال ها باید این ماجراجویی ترسناک را کامل کنید تا انتها پیش بروید. اما اگر این تاریکی ها و اتفاق ها خیال نباشد شما در خطر هستید.

هرچه بیشتر در این بازی پیش میروید ذهنتان درگیر تر خواهد شد تا جایی که ممکن است نیروهای شیطانی را به چشم ببینید که میخواهند با شما ارتباط برقرار کنند در این شرایط این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که کار درست چیست چگونه میتوانید به زندگی قبلی خود بازگردید. همانطور که گفته شد بازی به کل در تاریکی است برای اینکه بتوانید از این تاریکی و ترس های درونی خود فرار کنید میتوانید از روشنایی استفاده کنید. این نور است که در طول بازی واقعیت را به شما نشان میدهد تا با درک بهتر آن بتوانید مسیر درست را پیدا کنید.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا CODEX را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 02 – حجم 1.62 گیگابایت

دانلود بـــازی