امروز سه شنبه , 29 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Sid Meier’s Civilization VI New Frontier Pass برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Sid Meier’s Civilization VI New Frontier Pass برای کامپیوتر

دانلود بازی Sid Meier’s Civilization VI New Frontier Pass برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Sid Meier’s Civilization VI New Frontier Pass با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 7.01 گیگابایت

Sid Meier’s Civilization VI New Frontier Pass عنوان یک بازی جذاب که در سبک استراتژیک می باشد توسط استودیو Firaxis Games طراحی و ناشر آن 2K Games است. این بازی شما را به سالیان سال عقب میبرد جایی که می بایست فرمان روایی خود را آغاز کنید با انجام انواع مختلف چالش ها و ماموریت های موجود باعث پیروزی کشور و مردمان خود شوید که در نوع خود بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

دانلود بازی نسخه فشرده Sid Meier’s Civilization VI New Frontier Pass برای PC

برای اینکه بتوانید رفته رفته امپراطوری قدرتمند خود را ایجاد کنید در این بازی باید ماموریت ها و چالش های خواسته شده را یکی پس از دیگری انجام دهید با رعایت کردن تمامی قوانین دیپلماسی کشورهای مختلف میتوانید به خواسته اصلی خود برسید در نهایت امپراطوری شماره یک را در اختیار داشته باشید. با استقرار نیروهای نظامی در بخش های مختلف میتوانید جلوی حمله های احتمالی را بگیرید و در زمان های درست خود به بخش های مختلف حمله کرده تا در نهایت یک کشور بسیار بزرگ را در اختیار داشته باشید. در نسخه جدید از این بازی و با اضافه شدن بسته های الحاقی انواع مختلف رهبران و کشورها و منابع مختلف به بازی افزوده شده که میتوانید از تمامی این امکانات بهره مند شوید امپراطوری خود را استوار نگهه دارید.

شاید گفتن این موضوع برای شما نیز جالب باشد که امپراطوری ایران نیز بخشی از تجربه بازی خواهد بود با تلاش های فراوان میتوانید تمامی این تجربه ها را کسب کرده در نهایت به یکی از بهترین امپراطوری های تاریخ تبدیل شوید. هر بخش از زمین های موجود در بازی در دست یکی از فرمانده هان وجود دارد هر کسی برای نگهه داری از بخش ها و سرزمین های خود تلاش میکند پس شما نیز باید این تلاش و پشتکارها را به خرج دهید تا از بین نروید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl:

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا FitGirl را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود پارت 1 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 2 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 3 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 4 – حجم 694 مگابایت

دانلود بـــازی