امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Tennis World Tour 2 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Tennis World Tour 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Tennis World Tour 2 برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Tennis World Tour 2 با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 5.4 گیگابایت

Tennis World Tour 2 عنوان یک بازی جذاب که در سبک ورزشی می باشد توسط استودیو Breakpoint طراحی و عرضه شده است. تنیس ورزشی می باشد مخصوص پولدارها که اگر در این ورزش حرفه ای نیز باشند میتوانند به جاهای بزرگی برسند اکنون این فرصت برای شما به وجود آمده تا با انتخاب کردن شخصیت خود در طول بازی با حریف های قدرتمندی مسابقه دهید با کسب کردن پیروزی عنوان های مختلفی بدست آورید.

دانلود بازی نسخه فشرده Tennis World Tour 2 برای PC

اگر علاقه به بازی های ورزشی نیز دارید میتوانید بازی تنیس را تجربه کنید شما با اجرا کردن بازی نیز مستقیم به Career Mode هدایت میشوید که در این قسمت شما با رقابت کردن با پلیر ها میتوانید خود را محک نیز بزنید گرافیک بازی به صورت بی نظیری کار شده و شما میتوانید حس یک تنیس باز معروف را داشته باشید و قهرمانی های مختلف را کسب کنید. اگر فکر میکنید که میتوانید در بازی یک قهرمان واقعی نیز باشید میتوان به مسابقات بروید که رقابتی بین شما و دیگر بازیکنان در جهان نیز میشود. علاوه بر این که بازی مود آفلاین نیز دارد. مود آنلاین هم نیز وجود دارد که شما میتوانید با سرتا سر جهان بازی کنید و میتوانید در تورنمت های جالب شرکت نیز کنید.

شما دارای مدیریت یک بخش نیز هستید که کارکنان و اسپانسر برای خود دارید محیط بازی از زمین های مختلفی طراحی شده است که حس یک گیمر را به حس یک تنیسر معروف نیز در بر میگیرد و شما میتوانید هر زمین را برای خود شخصیت سازی کنید و میتوانید استادیو نیز برای خودت طراحی کنید پیشنهاد نیز میشود برای کسانی که علاقه به بازی تنیس دارند حتما نصب و تجربه کنند.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 02 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 03 – حجم 1.14 گیگابایت

دانلود بـــازی