امروز شنبه , 18 آذر , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Evergate برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Evergate برای کامپیوتر

دانلود بازی Evergate برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Evergate با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 1.57 گیگابایت

Evergate بازی جدیدی به سبک ماجراجویی و ایندی است که توسط Stone Lantern Games LLC توسعه یافته و درتاریخ سپتامبر 2020 توسط PQube Limited برای پلتفرم PC عرضه و وارد بازار شده است.

دانلود نسخه فشرده بازی Evergate برای PC

شما در این بازی تحت عنوان شخصیتی شبیه به یک کودک سفید پوش نقش ایفا میکنید که نام او کی(ki) است و باید در دنیای پس از مرگ ماجراجویی خود را به پیش ببرید. وقتی روح گمشده ای به نام “کی” در زندگی پس از مرگ بیدار می شود ، “Evergate” راه بازگشت او به زمین را مسدود می کند. برای بازگشت به خانه ، کی باید در هنگام مرور خاطرات در زمان گذشته ، از رمز و راز مرموز خود برای یافتن را بازگشت رمزگشایی کند. بازی 85 مرحله چالش برانگیز دارد که شما در هرمرحله از حافظه جدیدی برخوردارید که هرچه جلوتر میروید حافظه شما کامل تر میشود و به خانه نزدیک تر میشوید.

سعی کنید مکانیک “Soulflame” را مهار کنید ، توانایی های جدید را کشف کنید و راه های خلاقانه خود را برای رسیدن به هر دروازه انتهایی پیدا کنید. این قدرت قدیمی زندگی پس از مرگ به کی اجازه می دهد تا سرعت خود را کم کند ، هدف گرفته و پرتویی از انرژی را روی سطوح سفید موسوم به “منبع” شلیک کند. Evergate دارای تصاویری زیبا با موسیقی متن متناسب و ارکستراسیون بی نقص (ضبط شده توسط ارکستر زنده) میباشد و بازیکنان را در زندگی پس از مرگ غرق می کند. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Evergate برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی  :

 

دانلود بـــازی