امروز شنبه , 5 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Assassins Creed Syndicate Gold Edition برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Assassins Creed Syndicate Gold Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Assassins Creed Syndicate Gold Edition برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Assassins Creed Syndicate Gold Edition با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 22.8 گیگابایت

Assassins Creed Syndicate Gold Edition عنوان یک بازی جذاب که در سبک نقش آفرینی می باشد توسط استودیو Mostly Positive طراحی و عرضه شده است. وقت آن رسیده که با قرارگیری در محیط های مختلف بازی ماموریت ها را یکی پس از دیگری کامل کنید در بازی شخصیت های مختلفی وجود دارد که شما میتوانید در طول بازی با تمامی آنها روبه رو شوید و مراحل را به گونه های مختلف جلو ببرید.

دانلود بازی نسخه فشرده Assassins Creed Syndicate Gold Edition برای PC

بازی Assassins Creed تا به امروز عنوان ها و نسخه های مختلفی را عرضه کرده که هر کدام دارای قابلیت ها و مراحل خاص خود می باشند اما به نوعی با دیگر نسخه ها یکسری شباهت ها نیز دارند و شما می بایست در هر سری از این بازی ماموریت هایی که به شما سپرده می شود را یکی پس از دیگری به پایان برسانید و سعی کنید که از حق یکسری از افراد که قادر نیستند از خود دفاع کنند مراقبت کنید تمامی دشمنان را شکست دهید. بازی در زمان های قدیم در شهر لندن به وقوع می پیوندد و شما به عنوان یک قهرمان که میخواهد صلح برقرار شود در این راستا تلاش های بسیاری را انجام میدهد در این شهر کارخانه ها و شرکت های بسیاری وجود دارد که با تولید کردن دود بسیار شدید آسمان آبی را بطور کامل از بین برده و خبری از آن نشاط شهر لندن دیگر وجود ندارد.

شخصیت های جیکوب و ایوی هر کدام داستان ها و ماموریت های خاص خود را دارند برای بهتر متوجه شدن تمامی ماجراها شما باید تمامی ماموریت ها را یکی پس از دیگری پیش ببرید تا در نهایت به انتهای بازی برسید جایی که قرار است همه مردم در آرامش باشند.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

 

دانلود بـــازی