امروز پنج شنبه , 10 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی CastleGuard برای کامپیوتر - میهن گیم

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی CastleGuard برای کامپیوتر

دانلود بازی CastleGuard برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی CastleGuard با لینک مستقیم

نسخه فشرده PLAZA در 1.38 گیگابایت

CastleGuard بازی جدیدی به سبک اکشن ، ماجراجویی و ایندی است که توسط El_Taberna توسعه یافته و در تاریخ نوامبر 2018 برای پلتفرم PC عرضه و وارد بازار شده است.شما در این بازی شخصیت سربازی را عهده دار هستید که باید به تنهایی دربرابر لشگر دشمنانی که قصد دارند به قلعه شما حمله کنند ، دفاع کنید.

دانلود نسخه فشرده بازی CastleGuard برای PC

سلاح مناسب را انتخاب کنید ، مهمات خود را شارژ کنید ، به سرزمین دشمن نفوذ کنید و قتل عام آغاز می شود! شما باید سعی کنید استراتژی دشمن را بشناسید و با حمله های دقیق آنها را ازپای درآورید،اما باید مواظب جان خودتان هم باشید.داستان از این قرار است که شما یک سرباز تک وتنها هستید که بدون داشتن تجهیزات زیاد باید مقابل گروهی از دشمنان مزدور بایستید،

پس هدف شما ایستادگی دربرابر آنها و بازپس گیری قلعه از دشمنان میباشد،زیرک باشید،با حرکت های حساب شده به دشمن حمله کنید،قبل از شلیک آنها فرار کنید و مراقب همه جا باشید.پس درهنگام شروع بازی ابتدا اسلحه خود را دریافت کنید،نقشه قلعه و محیط اطراف خود را بسنجید و با تمام قدرت به قتل عام و بازپس گیری قلعه اقدام کنید.وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی CastleGuard برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه PLAZA :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا PLAZA را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه PLAZA بازی  :

دانلود بـــازی