امروز جمعه , 31 شهریور , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Descenders Bike Parks برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Descenders Bike Parks برای کامپیوتر

دانلود بازی Descenders Bike Parks برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Descenders Bike Parks با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 2.22 گیگابایت

Descenders Bike Parks عنوان بازی جدیدی به سبک اکشن ، ورزشی و مسابقه ای میباشد که توسط RageSquid توسعه یافته و در اکتبر 2020 توسط No More Robots برای پلتفرم PC وارد بازار شده است.

 

دانلود نسخه فشرده بازی Descenders Bike Parks برای PC

 

از نظر توسعه دهندگان Action Henk بازی Descenders بهترین گزینه در زمینه بازی های دوچرخه سواری است که هرکسی میتواند دوچرخه رانی را تجربه کند ولی تسلط بر دوچرخه سواری در مسیر های پرشیب بازی کار هرکسی نیست و نیازبه اندکی تمرین دارد. از ویژگی های بارز این بازی این است که شما با هربار مسابقه با فضا و مسیر مسابقه جدیدی مواجه خواهی شد که هیچ کدام از جاده ها،تپه ها و اشیای موجود در مسیر تکراری نخواهند بود، پس به هیچ عنوان بازی کسل کننده ای نیست،همچنین دوچرخه ها بگونه ای ساخته شده اند که کاملا از قوانین فیزیکی تبعیت میکنن و از یک سو دوچرخه رانی را برای شما مشکل تر و ازسوی دیگر شرایط بازی را واقع گرایانه ترجلوه میدهد.

از دیگر ویژگی های جذاب بازی این است که شما میتوانید بصورت آنلاین هم بازی کنید و هم توانایی خود را نسبت به دیگران مقایسه کنید هم از رکورد های دیگران اطلاع یابید،همچنین موسیقی متن بازی کاملا مناسب کوهستان و دوچرخه سواری در آن شرایط است و شما را محو بازی میکند،پس هرچه زودتر با رکاب زدن و باعبور از تپه و مسیر های ناهموار توانایی خود را دردوچرخه سواری بسنجید و از بازی کردن لذت ببرید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Descenders Bike Parks برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

 

دانلود بـــازی