امروز یکشنبه , 3 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Port Royale 4 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Port Royale 4 برای کامپیوتر

دانلود بازی Port Royale 4 برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Port Royale 4 با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 5.22 گیگابایت

Port Royale 4 بازی جدید در سری سبک بازی های شبیه سازی ،استراتژیک ، جهان باز و پلتفرمر می باشد که توسط Gaming Minds توسعه یافته و توسط Kalypso Media در سپتامبر 2020 برای کامپیوتر عرضه و وارد بازار شده است.

 

دانلود نسخه فشرده بازی Port Royale 4 برای PC

 

به کشتی بروید و به قدرت های استعماری اسپانیا ، انگلیس ، فرانسه و هلند در جنگ برای برتری در کارائیب در قرن هفدهم بپیوندید. در “Port Royale 4” شما به عنوان یک فرماندار جوان و جاه طلب که مشتاقانه یاد می گیرد چه چیزی برای مدیریت و رشد آبادی کوچک خود در یک شهر تجار پر جنب و جوش لازم است ، یک مستعمره را کنترل خواهید کرد. ایجاد زنجیره های تولیدی که چندین جزیره را به هم متصل می کند و مسیرهای تجاری پیچیده ای را که در سراسر کارائیب ایجاد می کنید نیازهای رو به رشد شهرهای مربوطه را پوشش می دهد. برای جلوگیری از روبه رو شدن با مناطق طوفانی آب و هوایی ، صخره ها یا آبهای کم عمق ، از نقشه دقیق دریا استفاده کنید. با انجام وظایف برای نایب السلطنه ملت خود ، شهرت بیشتری کسب کنید و قفل ساختمان های شهر و کشتی های مختلف را بشکنید و آنها را مال خود کنید .

شهرهای ملت های رقیب را تسخیر کنید یا ناوگان آنها را شکار کنید و در عین حال مراقب دزدان دریایی و سایر افراد خصوصی باشید. برای اولین بار در این سری ، نبردهای دریایی به صورت نوبتی صورت می گیرد و حداکثر 8 کشتی در یک زمان می جنگند و مانورهای تاکتیکی می توانند روند ناامیدکننده ترین شرایط را برای پیروزی با شکوه تغییر دهند. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Port Royale 4 برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

 

دانلود بـــازی