امروز جمعه , 29 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Warlander برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Warlander برای کامپیوتر

دانلود بازی Warlander برای کامپیوتر

سال انتشار : 2020 (جدید و جذاب)

نسخه HOODLUM بازی Warlander با لینک مستقیم

Warlander یک بازی جدید کامپیوتری در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که اخیرا منتشر شده است. این بازی توسط Clock Drive Games طراحی ، تولید و همجنین برای کامپیوتر نیز عرضه گردیده است. در این بازی ، کاربر بعنوان سرباز خدایان اقدام به قتل و خونریزی های فراوانی می کند تا اعتماد و بخشش خدایان را بدست آورد. در هر مرحله بازی با هر پیروزی ، بر قدرت شما افزوده می شود.

دانلود بازی Warlander برای PC

بازی Warlander با دارا بودن مراحل متفاوت و فراوان ، علاقه کاربر را نسبت به خود جلب می کند. پس از پیروزی در هر مرحله قدرت شما توسط خدایان افزایش پیدا می کند و می توانید به سلاح های قدرتمند تری دست بیابید. جلب توجه خدایان با پیروزی در مراحل بازی ، اهمیت بسیاری دارد.چرا که با رضایت و خشنودی خدایان به قسمت های پنهانی از بازی دست پیدا میکنید که ابعاد جدیدی از ماجراجویی را پیش رویتان می آورد. با هر بار پیشرفت و پیش روی در بازی ، نقشه بازی گسترده و وسیع تر می شود و بر جذابیت بازی می افزاید.

بعلاوه در بازی جذاب و پرطرفدار Warlander با شکست در مراحل ، قدرت ها و توانایی های بدست آمده از دست خواهد رفت و کار شما را برای به اتمام رساندن مراحل دشوار خواهد کرد. باید افزود که حالت ها و وضعیت های مختلف جنگی در این بازی به چشم میخورد که کاربر می تواند با توجه به مهارت های کسب شده در بازی از آن ها بهره مند شود و در مقابل دشمنان از فنون جدید و ناب استفاده کند.

 

ویژگی های بازی Warlander

  • امکان استفاده از محیط اطراف و تبدیل آن به سلاح
  • سیستم مبارزه ای مهیج و نبرد هایی خونین
  • نقشه ها ومسیر هایی متنوع
  • مهارت ها و توانایی هایی منحصر به فرد
  • گیم پلی اکشن ، ماجراجویی و نقش آفرینی

 

1- لطفا توجه داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2- فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3- به نصب بازی بپردازید.

4- فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5- حالا از اجرای بازی لذت ببرید.

 

نسخه HOODLUM بازی Warlander :

 

دانلود بـــازی