امروز یکشنبه , 27 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Train Station Renovation برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Train Station Renovation برای کامپیوتر

دانلود بازی Train Station Renovation برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Train Station Renovation با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 3.16 گیگابایت

Train Station Renovation عنوان بازی جذابی به سبک ایندی،اول شخص و شبیه سازی میباشد که توسط Live Motion Games توسعه یافته و با همکاری Live Motion Games, PlayWay S.A. در اکتبر 2020 برای کامپیوتر عرضه و وارد بازار شده است،اگر شما علاقه مند به کار در ایستگاه قطار و تعمیر ریل ها هستید،این بازی انتخاب مناسبی میباشد.

 

دانلود نسخه فشرده بازی Train Station Renovation برای PC

به ایستگاه قطار و ریل های خراب و فرسوده خوش آمدید،جایی که شما باید از مهارت خود در تعمیر ریل و ایستگاه استفاده کنید.در Train Station Renovation شما به عنوان یک شرکت نوسازی متخصص در زمینه بازسازی و نوسازی ایستگاه قطار و تجهیزات آن بازی میکنید.با شروع بازی شما با ایستگاه قطار متروکه روبرو خواهید شد که باید سعی کنید آن را تعمیر کنید، که این ایستگاه کوچک بوده و در مناطق روستایی قرار دارد،رفته رفته هرچه جلوتر میروید به ایستگاه های قطار پراکنده در کلان شهر ها برمیخورید که خرابی های بیشتری برای به چالش کشاندن شما دارند.

این بازی به ده نقشه(ایستگاه) تقسیم شده است که به تدریج مکانیک جدیدی را به شما می آموزد و به شما در مدیریت محیط های کاری مختلف کمک می کند. برای احیای دوباره هر ایستگاه باید تمیز ، ثابت و با وسایل و تجهیزات تزئین شود.شما میتوانید سطح بازی را انتخاب و تعیین کنید که چقدر میخواهید کار کنید، سطح دشواری به تعهد بازیکن بستگی دارد. اگر تصمیم بگیرید که هر مرحله را صد در صد تمام کنید ، این بازی می تواند بسیار طاقت فرسا باشد اما اگر می خواهید هنگام بازسازی آرامش پیدا کنید و به راحتی اوقات خوبی را سپری کنید ، می تواند برای مبتدیان نیز مناسب باشد. در چنین شرایطی ، برای صعود به مرحله بعد فقط باید نیمی از کارهای برنامه ریزی شده را انجام دهید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Train Station Renovation برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

 

دانلود بـــازی