امروز شنبه , 5 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Drake Hollow برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Drake Hollow برای کامپیوتر

دانلود بازی Drake Hollow برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Drake Hollow با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 1.57 گیگابایت

Drake Hollow عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو The Molasses Flood طراحی و عرضه شده است. در بازی شما در روستایی قرار میگیرید که در آن تمامی گیاه ها جان دارند و زندگی میکنند ولی هیولاهایی وجود دارند که زندگی این گیاهان را ویران کرده و میخواهند این گیاهان را برای همیشه از بین ببرند حال شما می بایست تلاش کنید و مانع این کار شوید.

داستانی هیجان انگیز و در عین حال ترسناک و ماجراجویانه نیز می باشد که شما باید تلاش بر این کنید که از موجوداتی که سرزمین شما را تصرف کرده اند دوری کنید و آنها را نابود کنید تا بتوانید دوباره در سرزمین خود زندگی کنید حال شما باید گروه خود را برداشته و به کمک مردم روستا بروید و به آنها کمک برسانید و نگذارید که موجودات شیطانی آنها را نابود کنند شما با بردن آب و غذا به آنها بقای زندگی خواهید بخشید یکی از کار های اصلی شما این است که دشمنان را از بین برده و شهر را به حالت تعادل قبل خود برسانید شیطان ها به دنبال وسایل خواصی هستند شما باید منابع کریستالی جمع کنید و آنها را پرورش دهید این بازی نیز می توان به صورت تک نفره یا با دوستان خود به صورت مالتی پلیر بازی کنید.

گیاهان بیگناه به شما نیاز دارند پس تمامی تلاش خود را انجام دهید تا بتوانید تمامی موجودات شیطانی را شکست دهید گیاهان بتوانند بار دیگر در روستای خود زندگی کنند. گرافیک بازی بسیار جذاب بوده و با وارد شدن به بخش های مختلف بازی حس فوق العاده ای به شما دست خواهد داد. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Drake Hollow برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی  :

دانلود بـــازی