امروز پنج شنبه , 10 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Cloudpunk برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Cloudpunk برای کامپیوتر

دانلود بازی Cloudpunk برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Cloudpunk با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 2.41 گیگابایت

Cloudpunk عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو ION LANDS طراحی و عرضه شده است. درسته که هنوز بازی فوق العاده Cyberpunk عرضه نشده اما با اخبارهایی که در مورد آن هر روز عرضه میشود متوجه میشویم که بازی در سال های آینده جریان دارد جایی که دیگر ماشین ها روی زمین رفت و آمد نمیکنند و به جای آن تمامی وسیله های نقلیه هوایی شده اند حال شما در این بازی میتوانید بخش های کوچکی از این بازی و آینده ای که از آن صحبت می کنیم را مشاهده کنید.

دانلود بازی نسخه فشرده Cloudpunk برای PC

ماجراجویی هایی که در دل آینده صورت میگیرد و شما می بایست در دنیایی عجیب و غریب تمامی تلاش های خود را انجام دهید تا ماموریت هایی که به شما سپرده میشود را یکی پس از دیگری به سرعت کامل کنید. در طول بازی دیالوگ های بسیار زیادی بین شخصیت های مختلف در مکان های خاص صورت میگیرد که جزو مراحل اصلی بازی به حساب می آید و همین دیالوگ های فوق العاده باعث میشود شما تجربه های خاصی از یک داستان منحصر به فرد داشته باشید. بعضی از بازی ها هستند که دیالوگ و داستان خوبی ندارند و همین موضوع باعث میشود مخاطب از ادامه دادن بازی زده شود اما این بازی تمرکز زیادی روی این بخش داشته است.

در این بازی آینده به خوبی دیده میشود و خبری از زندگی های امروزی به هیچ وجع وجود ندارد مردم برای جابه جا شدن و رفتن به مکان دیگر از ماشین های هوایی خود استفاده میکنند و تمامی دیوارها و ساختمان های شهر پر شده از مانیتورهای بزرگ که مدام تبلیغ های عجیب پخش میکنند. بله این است آینده جایی که برای زنده ماندن و زندگی کردن باید تلاش های زیادی انجام دهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود بـــازی