امروز دوشنبه , 27 فروردین , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Silent Hill 4 The Room برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Silent Hill 4 The Room برای کامپیوتر

دانلود بازی Silent Hill 4 The Room برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Silent Hill 4 The Room با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 2.34 گیگابایت

Silent Hill 4 The Room عنوان یک بازی جذاب که در سبک ترسناک می باشد توسط استودیو Team Silent طراحی و عرضه شده است. چه حسی دارد متوجه شوید که در آپارتمان خود گرفتار شده اید و هیچ راه فراری وجود ندارد. حس اینکه در خانه خود تنها نیستید و کسی در هر کدام از اتاق های شما ممکن است باشد و این اتفاق بسیار وحشتناک خواهد بود چراکه نمیدانید او دقیقا با شما چه کاری دارد.

دانلود بازی نسخه فشرده Silent Hill 4 The Room برای PC

همانطور که گفته شد شما در این بازی در آپارتمان خود گرفتار شده اید و وجود یک موجود شیطانی را کنار خود احساس میکنید تنها راه نجات شما در این بازی فرار از یک درگاه است اما کار به همین سادگی ها هم نخواهد بود و شیطان در تمامی بخش های این خانه شما را تعقیب میکند. یکی از نکات مثبت این است که شما در آپارتمان خود حضور دارید با تمامی محیط و اتاق های بازی آشنایی دارید اما معلوم نیست که در کدام اتاق چه اتفاقی ممکن است برای شما رخ دهد. در طول بازی ماجراجویی های زیادی پیش روی شما قرار دارد که برای زنده ماندن باید تمامی این ماجراجویی ها را بطور کامل طی کنید.

تمرکز اصلی خود را روی راه های درست بگذارید و به راه های فرعی کمتر بروید چراکه هیولاها در آنجا منتظر شما هستند و با کوچکترین اشتباه شما را از بین میبرند. گیم پلی بازی روی دو حالت اول شخص و سوم شخص جریان دارد که یکی از بهترین ویژگی های این بازی به حساب می آید. با پیش روی بیشتر محیط های جدیدی پیش روی شما قرار خواهد گرفت که رفته رفته از آپارتمان خود خارج میشوید و این میتواند یک تجربه جدید باشد. وب سایت دی ال بازی پیشنهاد

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی :

دانلود بـــازی