امروز شنبه , 18 آذر , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی The Park برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی The Park برای کامپیوتر

دانلود بازی The Park برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی The Park با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 2.83 گیگابایت

The Park عنوان یک بازی جذاب که در سبک ترسناک می باشد توسط استودیو Funcom طراحی و ناشر آن Funcom است. در مکان های تاریک و سیاه به دنبال رازها و معماهایی که ممکن است شما را برای رسیدن به جواب ها کمک کند بگردید اما مواظب باشید چراکه هیچوقت تاریکی از شما محافظت نخواهد کرد ممکن است درون این تاریکی ها موجودی منتظر شما باشد.

دانلود بازی نسخه فشرده The Park برای PC

بازی های ترسناک هر کدام داستان های مخصوص به خود را دارند و با پیشروی کردن آنها شما رازهای عجیبی را کشف میکنید هیچ یک از بازی ها بدون دلیل ساخته نشده اند هر کدام رازهای مخصوص به خود را دارند. داستان این بازی نیز در مورد یک مادر به نام لورین می باشد که پسر کوچکش به اسم کالوم را به شهر بازی میبرد تا بتواند او را خوشحال کند اما زمانی که میخواهند به خانه برگردند متوجه میشود که عروسک محبوب پسرش گم شده است. این مادر و پسر زمانی که دوباره وارد شهر بازی میشوند که عروسک را پیدا کنند متوجه میشوند همه چیز بطور کلی تغییر کرده و دیگر خبری از شادی و نشاط در این شهر بازی نیست همه چیز در سیاهی کامل فرو رفته است.

این داستان میتواند بسیار متفاوت باشد چراکه معمولا شهر بازی مکانی است که همه کودکان برای تفریح به انجا میروند اما وقتی یک شهر بازی تبدیل به مکانی ترسناک میشود چه کاری باید انجام داد؟ اصلا دلیلی که باعث شده این شهر بازی انقدر ترسناک و تاریک شود چه بوده است؟ کابوس هایی که در طول این بازی بازیکن تجربه میکند ممکن است واقعی باشد یا ممکن است تمامی این کابوس ها و یا اتفاق ها خیال باشد اما برای اینکه بفهمید باید داستان را پیش ببرید.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :
1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا CODEX را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

نسخه CODEX بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 02 – حجم 830 مگابایت

 

دانلود بـــازی