امروز جمعه , 29 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Home Sweet Home برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Home Sweet Home برای کامپیوتر

دانلود بازی Home Sweet Home برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Home Sweet Home با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 3.6 گیگابایت

Home Sweet Home عنوان یک بازی جذاب که در سبک ترسناک می باشد توسط استودیو Yggdrazil Group طراحی و ناشر آن Ningbo Inception Media است. نسخه اول بازی Home Sweet Home می باشد که در آن شما در تلاش هستید زن خود را پیدا کنید همسر شما در کابوس هایی که به سراغش می آمد گم شده و حال شما تنها کسی هستید که میتوانید او را نجات دهید اما در این راه ماجراهای خطرناک و ترسناکی برای شما به وجود می آید.

دانلود بازی نسخه فشرده Home Sweet Home برای PC

نسخه اول از بازی Home Sweet Home که در آن شخصیت بازی تمام تلاش خودش را انجام میدهد تا همسرش را از بین کابوس های ترسناک نجات دهد اما آیا این کار به همین سادگی ها صورت میگیرد برای اینکه شما بتوانید همسر خود را نجات دهید باید خطرهای بسیاری را به جان بخرید تا بتوانید این کار را انجام دهید. این ماجراها از زمانی شروع میشود که Tim شخصیت اصلی بازی بخاطر دوری از همسرش بسیار ناراحت است در یکی از شب ها او بطور ناگهانی بیدار میشود و خود را در مکانی میبیند که به هیچ وجع خانه اش نیست بله حال Tim وارد کابوسی شده که همسرش در آن گرفتار شده است. تاریکی در تمامی بخش های بازی وجود دارد و در این تاریکی ها زنی شیطانی و شرور وجود دارد میخواهد شما را از بین ببرد.

زمانی که بطور کامل متوجه میشود ماجرا از چه قرار است حال می بایست تمامی تلاش خود را انجام دهید تا این زن شیطانی را شکست دهید اما این کابوس ها رفته رفته قدرتمند تر میشود همین موضوع باعث میشود شما سردرگم تر شوید. پنهان شدن در این بازی بسیار مهم است پس سعی کنید زمانی که زن شیطانی به سمت شما آمد به سرعت در جایی امن پنهان شوید تا او نتواند شما را بگیرد در نظر داشته باشید مردن شما باعث میشود همسرتان برای همیشه در این دنیا گرفتار شود.

 

آموزش نصب نسخه Fitgirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا Fitgirl را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 02 – حجم 1.50 گیگابایت

دانلود بـــازی