امروز یکشنبه , 3 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی The Old House برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی The Old House برای کامپیوتر

دانلود بازی The Old House برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی The Old House با لینک مستقیم

نسخه فشرده Chronos در 0.76 گیگابایت

The Old House عنوان بازی جدیدی به سبک ماجراجویی ، اول شخص و ایندی میباشد که توسط JunyJell توسعه یافته و در تاریخ سپتامبر 2020 برای پلتفرم PC عرضه و وارد بازار شده است.

 

دانلود نسخه فشرده بازی The Old House برای PC

این بازی از سری بازی های معمایی و رمزآلود است که شما با یک خانه قدیمی پر از گرد و غبار با طراحی داخلی بینظیر رو به رو هستید. در این خانه شما باید گرد و خاک تمیز کنید و کارهای دشواری را انجام دهید ، در حالی که در ورودی تمام درها بسته می شوند. شما باید کلیدهای همه درها را پیدا کنید ، برق را تأمین کنید و تعداد کمی از کارهای دشوار و ساده را انجام دهید. هر کار از 1 تا 5٪ وظایف انجام شده را به همراه خواهد داشت، برای تکمیل مرحله شما بایداین درصد را به 100 برسانید.

در بازی می توانید از حدس و منطق استفاده کنید ، در اتاق ها بگردید ، به دنبال موارد لازم برای تکمیل وظایف و همچنین معماها و راه حل های کارهای پیچیده بگردید. در بعضی جاها باید سخت کار کنید و قفل های ترکیبی را باز کنید. یک بازی فوق العاده در انتظار شماست که منطق و عقل شما را به چالش میکشد، از جزئیات کوچک بازی غافل نشوید ، زیرا آنها می توانند جواب دهند یا کلید مسئله باشند.بازی دارای صدای محیط مناسب و راه حل های سخت و واقع گرایانه میباشد که جذابیت بازی را بالا میبرد. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی The Old House برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

 

دانلود بـــازی