امروز شنبه , 18 آذر , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Layers of Fear 2 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Layers of Fear 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Layers of Fear 2 برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Layers of Fear 2 با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 13.7 گیگابایت

Layers of Fear 2 نام یکی از بازی های محبوب که در سبک ترسناک می باشد توسط استودیو Bloober Team طراحی که Gun Media آن را منتشر کرده است. بعد از گذشت نسخه اول بازی Layers of Fear نسخه دوم از بازی با طراحی خارق العاده و داستان جدید برگشته است.

اگر شما هم نسخه اول بازی Layers of Fear را تمام کرده باشید متوجه خواهید شد که داستان در رابطه با یک نقاش حرفه ای بود که در نقاشی های خودش گیر افتاده بود در اصل تلاش میگرد تا یک سبک متفاوت از نقاشی را ارائه دهد. همین موضوع باعث شده بود تا این نقاش دچار سردرگمی های شدید شده و کابوس های ترسناکی را تجربه کند که در نهایت توانست به خواسته خود برسد. حال در این نسخه از بازی یعنی Layers of Fear 2 شما در یک کشتی حضور دارید برخلاف نسخه اولیه بازی که در خانه بودید و همچنین این بار شما یک بازیگر هستید میخواهید به یکی از معروف ترین ها تبدیل شوید. در هر قسمت از این کشتی اتفاق های عجیبی در حال رخ دادن می باشد مثلا نکته جالب این است که شما در کشتی تنها هستید باید به تنهایی این کابوس ها را به اتمام برسانید.

با وجود تکنیک‌های کلاسیک سینماتوگرافی در بخش های مختلف این کشتی حل کردن معماها برای شما رفته رفته سخت تر خواهد شد باید تمرکز و تلاش زیادی را به خرج دهید تا به جلو پیش بروید. هرچه بیشتر به جلو پیش میروید محیط بازی مخوف تر خواهد شد و رازهای جدیدتری پدید خواهد آمد البته باید در نظر داشته باشید که این محیط ها و مکان های ترسناک باعث نشوند که شما بخش های مختلف را به درستی جستجو کنید. اگر میخواهید از این رویاها و کابوس ها خلاص شوید در نهایت به هدف اصلی خود برسید باید تمامی تلاش های خود را انجام دهید تا معماها و اتفاق های وحشتناکی که در بازی رخ میدهد تا پشت سر بگذارید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Layers of Fear 2 برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا CODEX را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CODEX بازی :

دانلود بـــازی