امروز پنج شنبه , 18 آذر , 1400 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Radical Relocation برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Radical Relocation برای کامپیوتر

دانلود بازی Radical Relocation برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Radical Relocation با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 1.96 گیگابایت

Radical Relocation عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Winglett Entertainment طراحی و عرضه شده است. این بازی به شما اجازه میدهد تا تمامی وسیله های خانه خود را سوار بر یک ماشین کرده و به نقاط مختلف دنیا ببرید اما در این بازی باید بسیار مراقب باشید تا وسیله ها از بین نروند همه آنها را به سلامت به مقصد برسانید.

دانلود بازی نسخه فشرده Radical Relocation برای PC

در این بازی شما میتوانید وسیله نقلیه خود را به دلخواه انتخاب کنید تا در طول مسیر مشکلی برای وسیله های شما به وجود نیاید. همانطور که گفته شد در مسیری که شما قرار میگیرید پیچ و خم های زیادی وجود دارد و با کوچکترین لغزش تمامی وسیله های شما بهم میخورد البته قابل ذکر است که قبل از حرکت کردن در مسیر شما میتوانید تمامی وسیله ها را به سلیقه خود در پشت ماشین بچینید. دوربین بازی در حالت سوم شخص قرار دارد تا در طول مسیر بتوانید تمامی بخش ها را به خوبی و بدون مشکل مشاهده کنید تمرکز بیشتری روی کار خود داشته باشید. گرافیک بازی نیز به گونه ای طراحی شده که شما در تمامی مراحل بازی حس فوق العاده ای را از یک اسباب کشی داشته باشید.

در طول مسیر شما ممکن است علاوه بر وجود مانع های کوچک مانند سنگ مانع های بسیار بزرگی وجود داشته باشد مثلا قطار ممکن است از وسط جاده رد شود و اگر شما زمان بندی درستی نداشته باشید برخورد بدی صورت میگیرد پس تمامی تلاش خود را انجام دهید بصورت دقیق در مکان های مورد نظر حضور داشته باشید.

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی  :

دانلود بـــازی