امروز سه شنبه , 29 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی The Sojourn برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی The Sojourn برای کامپیوتر

دانلود بازی The Sojourn برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی The Sojourn با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 1.05 گیگابایت

The Sojourn بازی ای به سبک ایندی و ماجراجویی میباشد که توسط Shifting Tides توسعه یافته و در تاریخ سپتامبر 2020 توسط Iceberg Interactive به بازار عرضه شده است.

 

دانلود نسخه فشرده بازی The Sojourn برای PC

The Sojourn بازی ای درباره نور،تاریکی و ماهیت واقعیت است که شما با یک بازی پازل گونه و تامل برانگیز روبرو هستید که باید از میان دنیای غوطه ور در تاریکی ها و نور عبور کنید و واقعیت را کشف کنید. در The Sojourn شما وارد یه سرزمین مرموز و خطرناکی میشوید که شما باید با استفاده از نور ها مسیر خود را بیابید و به جلو حرکت کنید،طولی نمیکشد که دنیای شما پر از چالش میشود و شما باید از این چالش ها و موانع سختگیرانه برای پی بردن به ماهیت واقعیت استفاده کنید.

ده ها پازل چالش برانگیز و متفاوت،داشتن چهار فصل متفاوت که  هر فصل ویژگی های خاص خودش را دارد از دیگر ویژگی های بازی است،پس تاریکی را کنار بزنید و با دنبال کردن نور موانعی که بازی برای شما قرار داده را پیدا کنید و آنها را یکی پس از دیگری از میان بردارید و یک داستان جالب از نور و تاریکی و ماهیت واقعیت را بازگو کنید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی The Sojourn برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

 

دانلود بـــازی