امروز یکشنبه , 27 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Wreckfest Season Pass 2 برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Wreckfest Season Pass 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Wreckfest Season Pass 2 برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Wreckfest Season Pass 2 با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 8.28 گیگابایت

Wreckfest – Season Pass 2 عنوان بازی جدیدی به سبک ایندی ، مسابقه ای و ماشین سواری می باشد که توسط Bugbear توسعه یافته و در تاریخ سپتامبر 2020 توسط THQ Nordic برای پلتفرم PC عرضه و وارد بازار شده است.اگر دنبال بازی ماشین سواری با انواع ماشین های مدرن وکلاسیک هستید و عاشق رانندگی خشن و بی محدودیت هستید، Wreckfest – Season Pass 2 انتخاب فوق العاده ای است.

 

دانلود نسخه فشرده بازی Wreckfest Season Pass 2 برای PC

در فصل دوم Wreckfest شما از انواع مختلفی از ماشین ها با قیمت مناسب برخوردار هستید،شما در این فصل امکان دسترسی به 12 ماشین اضافی را دارید که در طی بیش از 4 پک اتومبیل DLC منتشر شده اند.اولین بسته الحاقی DLCاکنون منتشر شده است و تقریبا هر دوماه یک بسته الحاقی جدید منتشر میشود.مطابق میل خود رانندگی کنید،رانندگان دیگر را از سرراه خود بردارید،انواع ماشین ها را از ماشین های کلاسیک گرفته تا جدید و حتی ماشین پلیس را امتحان کنید و از رانندگی لذت ببرید.

ویژگی بارز این نسخه طراحی واقعی ماشین ها و فیزیک واقع گرایانه آنها است،از آنجایی که گیمر ها طرفدار بازی های طبیعی هستند و طراحی اجزا و بدنه و قطعات ماشین براساس سلیقه برایشان مهم است، Wreckfest – Season Pass 2 میتواند انتخاب راضی کننده ای برای آنها باشد. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Wreckfest Season Pass 2 برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

 

دانلود بـــازی