امروز سه شنبه , 29 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Cyber Hook برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Cyber Hook برای کامپیوتر

دانلود بازی Cyber Hook برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Cyber Hook با لینک مستقیم

نسخه فشرده GOG در 448 مگابایت

Cyber Hook عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Blazing Stick طراحی و عرضه شده است. یک بازی که به صورت سه بعدی می باشد و در آن شما می بایست به کمک سلاح های لیزری مسیر خود را بازگشایی کنید در ابتدای بازی مسیرها ساده است و به سادگی میتوانید آنها را کامل کنید اما رفته رفته بازی برای شما سخت تر خواهد شد.

دانلود بازی نسخه فشرده Cyber Hook برای PC

در طول مسیرهای بازی شما می بایست همانند یک پارکور کار حرفه ای تمامی دیوارها را رد کرده و در نهایت به انتهای مسیر برسید. در هر یک از مرحله های این بازی مهارت های شما تست میشود و رفته رفته بازی سخت تر خواهد شد بطوری که ممکن است برخی مسیرهای بازی را چندین بار بخواهید تلاش کنید تا به اتمام برسد و این همان مهارتی است که گفته شد. همچنین باید گفت برخی مرحله ها از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند برای اینکه شما نیز هماهنگ شوید می بایست به سرعت خود در طول بازی اضافه کنید. تا میتوانید به جلو پیش بروید و از کوچکترین اشتباه ها پرهیز کنید و در زمان های درست از قدرت پریدن استفاده کنید تا بازی خطایی را برای شما ثبت نکند.

در پایین صفحه شما زمانی را مشاهده میکنید که نشان دهنده وقت شما در آن سطح از بازی می باشد پس تلاش کنید که در کوتاه ترین تایم ممکن مرحله های پیش روی خود را یکی پس از دیگری کامل کنید. در نهایت با ثبت کردن بهترین رکورد اسم شما در جدول رده بندی قرار میگیرد. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Cyber Hook برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه GOG :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه GOG بازی  :

دانلود بـــازی