امروز پنج شنبه , 3 تیر , 1400 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends برای کامپیوتر

دانلود بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 3.46 گیگابایت

Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends عنوان یک بازی جذاب که در سبک اکشن می باشد توسط استودیو Vicious Cycle Software طراحی و عرضه شده است. بازی پاندای کنگفو کار شما را وارد نسخه کارتونی این بازی میکند جایی که تمامی شخصیت ها با بالاترین دقت ممکن طراحی شده اند تا شما لذت کافی را از این بازی ببرید به عنوان جنگجوی اژدها قرار بگیرید ماموریت های مختلف را انجام دهید.

دانلود بازی نسخه فشرده Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends برای PC

تا به حال شده است که کسی کارتون پاندای کنگ فو را نیز ندیده باشد کارتونی که با قسمت های مختلف آن مدت های زیادی در طول روز سرگرم شده ایم و خاطرات لذت بخشی را برای ما ساخته است. حال وقت آن رسیده که شما هم یک پاندای کنگ فو کار شوید و شهر خود را پاک کنید از پلیدی ها و افرادی که میخواهند به زود حق مردم بیچاره را بگیرند. شما میتوانید با مبارزه کردن با دشمنان خود شهر خود را پاک کنید از پلیدی ها و زندگی مردم روستا را نجات دهید. بازی هیچ گونه داستان ندارد و از همان ابتدا شما باید مبارزه را آغاز کنید. بازی دارای گیم پلی جذاب می باشد و هر شخصیت دارای قدرت و ویژگی های منحصر به فردی می باشد که می توانید در هنگام مبارزه از آنها استفاده کنید و لذت کافی ببرید در طول بازی آیتم های مختلفی وجود دارد که میتوانید از تمامی آنها استفاده کنید.

در بخش آنلاین بازی شما قادر هستید تجربه های منحصر به فردی را کسب کنید که در هنگام مقابله با حریف های جدید میتواند برایتان مفید باشد. تا جایی که شده سازنده های بازی تلاش کرده اند که محیط بازی و شخصیت ها را همانند نسخه کارتونی بسازند تا بتوانید لذت بیشتری را در این بازی کسب کنید.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CODEX بازی :

 

دانلود بـــازی