امروز پنج شنبه , 18 آذر , 1400 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Relicta برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Relicta برای کامپیوتر

دانلود بازی Relicta برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Relicta با لینک مستقیم

نسخه فشرده HOODLUM در 11 گیگابایت

Relicta نام یکی از بازی های مهیج که در سبک های اکشن و ماجراجویی می باشد توسط استودیوی Mighty Polygon طراحی شده است البته گفتی است که این استودیو با همکاری Ravenscourt این بازی را کامل کرده است. این بازی یک گیم پلی معمایی را دارا می باشد نیروی‌های مغناطیسی و گرانش که در محیط بازی وجود دارد باعث میشود که شما تجربه های منحصر به فردی را در بازی بدست آورید.

دانلود بازی نسخه فشرده Relicta برای PC

در این بازی اول شخص که در محیط آن نیروی‌های مغناطیسی و گرانش وجود دارد باید معماهای زیادی را حل کنید بازی به شما این امکان را میدهد تا با جستجو کردن و ماجراجویی در اطراف خود ویژگی ها و آیتم های مختلفی را پیدا کنید با بکارگیری آنها مسیر خود را بازگشایی نمایید. وجود سلاح‌ها و ابزارهای پیشرفته در این گیم پلی به کاربران این امکان را میدهد تا از دیدگاه آینده به بازی نگاه کنند و متوجه این شوند که در آینده ای نه چندان دور همچین سلاح های پیشرفته ای به وجود خواهد آمد در طول بازی شما با شخصیت آنجلیکا پاتل آشنا میشوید که یک فیزیکدان خبره می باشد.

در این گیم پلی آنجلیکا پاتل تلاش میکند که به کمک دانش خود با بحرانی ناشناخته مبارزه کند. برخی از نژادهای آدم فضایی ها درچار ایجاد مشکل و دردسر شده اند و این شخصیت میخواهد این مشکلات را بطور کامل از بین ببرد. در ابتدا او برنامه ریزی های لازم را انجام میدهد و وارد منطقه این آدم فضایی ها میشود اما رفته رفته تمام برنامه ریزی های او به مشکل میخورند حال آنجلیکا پاتل در منطقه ای نامعلوم و بدون نقشه گیر افتاده است باید خود را نجات دهد. در میان تمامی این مشکل ها شما با خبر میشوید که دخترتان نیز گروگان گرفته شده است اینجاست که باید تمامی تلاش خود را انجام دهید تا هم او را نجات دهید و هم خودتان را پس از تمامی تجربه های مهم خود استفاده کنید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Relicta برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه HOODLUM :
1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا HOODLUM را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

دانلود بـــازی