امروز جمعه , 4 فروردین , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Fishing North Atlantic برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Fishing North Atlantic برای کامپیوتر

دانلود بازی Fishing North Atlantic برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Fishing North Atlantic با لینک مستقیم

نسخه فشرده CHRONOS در 10.7 گیگابایت

Fishing North Atlantic عنوان یک بازی جذاب که در سبک شبیه سازی می باشد توسط استودیو Misc Games طراحی و عرضه شده است. سوار بر کشتی خود شوید و با دیگر همکاران به اعماق دریاها سفر کنید در طول بازی شما می بایست به صید ماهی بپردازید و دست پر به ساحل برگردید و با پولی که با فروش ماهی ها به دست می آورید کشتی خود را ارتقاع دهید.

دانلود بازی نسخه فشرده Fishing North Atlantic برای PC

تا به حال به این فکر کرده اید که بتوانید یک کاپیتان حرفه ای و باتجربه باشید و سفر کنید به اقیانوس های بزرگ حال این بازی به شما این اجازه را می دهد که یک تجربه عالی از یک کاپیتان داشته باشید. شما نیز نقش یک کاپیتان را بر عهده دارید که یک کشتی بزرگ دارد کار اصلی شما صید ماهی می باشد می توانید از روش های پیشرفته و مدرن استفاده نمایید. طیف وسیعی از کشتی های مختلف در این بازی وجود دارد که رفته رفته با پیشرفت در طول بازی قادر هستید هر یک را انتخاب کرده و سفر دریایی خود را شروع کنید. ماموریت های متنوعی در این بازی وجود دارد که می بایست هر یک را بطور کامل انجام دهید تا بازی پیش برود در طول بازی با فراگیری تمامی آموزش هایی که بازی به شما میدهد مهارت های شما به مرور زمان افزایش می یابد.

در کشتی شما وسیله های زیادی وجود دارد که به کمک هر یک از آنها میتوانید سرعت صید ماهی را افزایش دهید و بازی به شما این امکان را میدهد تا هر یک از این وسیله ها را ارتقاع دهید. در ابتدای بازی ممکن است سرعت عمل شما به خوبی نباشد و حتی نتوانید ماهی های زیادی صید کنید اما رفته رفته در کار خود حرفه ای خواهید شد و میتوانید درآمد خوبی از این کار کسب کنید.

 

آموزش نصب نسخه CHRONOS :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CHRONOS بازی :

 

دانلود بـــازی