امروز دوشنبه , 7 اسفند , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Satisfactory برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Satisfactory برای کامپیوتر

دانلود بازی Satisfactory برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Satisfactory با لینک مستقیم

نسخه فشرده Early Access در 3.97 گیگابایت

عنوان Satisfactory نام یک بازی با ژانر استراتژیک ، ماجراجویی ، شبیه ساز و indie می باشد که توسط کمپانی Coffee Stain Studios طراحی و توسعه داده شده است . این بازی جذاب در تاریخ 8 جوئن سال 2020 توسط شرکت Coffee Stain Publishing برای پلتفرم PC منتشر و روانه ی بازار گیم شده است .

 

دانلود نسخه فشرده بازی SATISFACTORY برای PC

اگر شما نیز از دسته افراد علاقه مند به بازی های اول شخص هستید ، پیشنهاد میکنیم بازی ستیس‌فکتوری را از دست ندهید ، این بازی زیبا به شما امکان پلی به صورت تک نفره و یا به صورت چند نفره را فراهم کرده است . داستان بازی بدین صورت می باشد که شما در یک جهان بازی سفر اکتشافی خود را آغاز خواهید کرد . شما قادر خواهید بود از تمامی متریال های بازی در ساخت و ایجاد کارخانه جات استفاده نمایید ، در این راستا میتوانید از دوستان خود نیز کمک بگیرید تا هرچه سریع تر کلون سازی را به اتمام برسانید.

در سیاره ای در اعماق کهکشان ها  کارخانه سازی را شروع کنید ، از تمامی منابع طبیعی و امکاناتی که در اختیار دارید استفاده کنید . شما باید در یک محیط ناشناخته برای کلوسازی نهایت تلاش خود را به عمل آورید . وظیفه ی شما و دوستانتان در این بازی جمع آوری منابع طبیعی و هر چیز لازم برای کارخانه سازی و کلون سازی می باشد ، پس تمام توان خودرا در این راستا به کار بگیرید و از طبیعت نهایت استفاده را ببرید. مراکز تولیدی متنوع ایجاد کنید . از دیگر ویژگی  های این بازی جذاب میتوان به داشتن مپ بسیار بزرگ حهت انجام اکتشافات ، توانایی به اشتراک گذاری سازه ها و کارخانه های تولیدی با دوستان ، وجود انواع وسایل نقلیه پیشرفته جهت سفر در مسیر اکتشاف می باشد . وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Satisfactory برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

 

نسخه Early Access v 0.3.5.6 – Build 131382 بازی  

 

دانلود بـــازی