امروز جمعه , 29 تیر , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Destroy All Humans برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Destroy All Humans برای کامپیوتر

دانلود بازی Destroy All Humans برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Destroy All Humans با لینک مستقیم

نسخه فشرده HOODLUM در 16.7 گیگابایت

Destroy All Humans عنوان یک بازی جذاب و سرگرم کننده که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیوی THQ Nordic طراحی و عرضه شده است. آِیا شما هم دوست دارید که در نقش یک موجود فضایی قرار بگیرد و با وارد شدن به زمین از قدرت های مخوف خود بر علیه انسان ها استفاده کنید زمین را به دست آورید اگر جوابتان بله است پس پیشنهاد میشود این بازی فوق العاده را دانلود کنید از آن لذت ببرید.

دانلود بازی نسخه فشرده Destroy All Humans برای PC

در نقش گروهی از آدم فضایی ها با نام های کریپتو 137 قرار بگیرد و با موجودات و انسان هایی که روی زمین هستند مبارزه کنید این موجودات فضایی برای اولین بار است که روی زمین می آیند و هیچ اطلاعاتی از موجودیت این زمین و حتی انسان های روی آن ندارند. آنها به دنبال جایی مناسب در کهکشان میگردند که حال با زمین مواجعه شده اند میخواهند بفهمند زمین چیست؟ هر چقدر که انسان ها نیرو و سرباز داشته باشند باز هم نمیتوانند جلوی قدرت های عجیب شما دوام بیاورند به راحتی میتوانید تمامی آنها را یکی پس از دیگری از بین ببرید. البته گفتی است که در ابتدای بازی سفینه یکی از دوستان فضایی شما روی زمین سقوط میکند و انسان ها او را دستگیر میکنند و هدف اصلی شما این است که او را نجات دهید به هر قیمتی که شده حتی ممکن است مجبور شوید بعضی از بخش ها را بطور کامل از بین ببرید.

بازی از لحاظ گرافیکی دارای سطح مناسبی است و به سادگی میتوانید از تمامی ویژگی ها و امکانات مختلف مانند قدرت ها و سلاح ها در بخش های مختلف از بازی استفاده کنید. شاید پیش خود بگویید که ظاهر بازی گرافیک کودکانه و ساده ای را دارا می باشد اما به محض وارد شدن به محیط بازی و انجام دادن ماموریت ها متوجه خواهید شد که اینگونه نیست و فیزیک مناسبی از یک بازی فوق العاده پیش روی شما قرار دارد. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Destroy All Humans برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه HOODLUM :
1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا HOODLUM را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه HOODLUM بازی :

 

دانلود بـــازی