امروز سه شنبه , 8 اسفند , 1402 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Husk برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Husk برای کامپیوتر

دانلود بازی Husk برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Husk با لینک مستقیم

نسخه فشرده CODEX در 12.3 گیگابایت

Husk عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیوی UndeadScout طراحی و عرضه شده است. همیشه بازی های ترسناک و ماجراجویی دارای محیط ها و چالش های مخصوص به خود می باشند که کاراکتر در طول بازی باید با فهمیدن داستان و کامل کردن پیدا کردن رازهای موجود خود را از دردسرهای موجود خلاص کند حال این بار باید در محیط های تاریک موجودات عجیبی را شکست دهید.

دانلود بازی نسخه فشرده Husk برای PC

بازی در سال 1995 رخ میدهد جایی که شما با خانواده خود در قطار هستید و زمانی که بیدار میشود متوجه خواهید شد که در قطار هیچ کسی وجود ندارد و حتی خانواده شما نیز گم شده اند با کمی جستجو در قطار هیچ شخصی نیست که از او سوال کنید که چه اتفاقی افتاده و بسیار سردرگم هستید که ناگهار یک تابلو را مشاهده میکنید که روی آن نوشته شده خوش آمدید اما هدف از این تابلو و نوشته روی آن چیست؟ در طول این بازی فوق العاده رازهای مختلفی وجود دارد که می بایست تمامی آنها را پیدا کنید متوجه شوید چرا شما در این قطار تنها هستید و همسر و دختر شما کجا هستند اما باید در نظر داشته باشید که این بازی باس فایت های مختلفی را پیش روی شما قرار میدهد که برای ادامه ماجرا می بایست تمامی دشمنان را به شیوه های مختلف شکست دهید.

بازی به خوبی طراحی شده تا در طول انجام گیم پلی کوچکترین مشکلی احساس نکنید و همچنین سیستم نورپردازی و سایه در این بازی به خوبی صورت گرفته حس ترس را به خوبی به کاراکتر اعمال میکند. همیشه مکان های تاریک رازها و رمزهای مختلفی در خود جای میدهد برای پیدا کردن جواب سوال های خود می بایست به قسمت تاریکی رجوع کنید اما این کار با دست خالی اصلا فکر درستی نخواهد بود.

 

آموزش نصب نسخه CODEX :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه CODEX بازی :

دانلود بـــازی

برچسب ها