امروز سه شنبه , 29 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی Inmost برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی Inmost برای کامپیوتر

دانلود بازی Inmost برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Inmost با لینک مستقیم

نسخه فشرده DOGE در 1.20 گیگابایت

Inmost عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Hidden Layer Games طراحی و عرضه شده است. در مکان های تاریک قدم بگذارید و با جستجو کردن تمامی مناطق اطراف خود سرنخ های مختلفی را پیدا کنید در طول بازی شما سه شخصیت را مشاهده میکنید که هر کدام دارای داستان های مخصوص به خود هستند و ماجراهایی را در دل تاریکی دارند می بایست تمامی این داستان ها را کامل طی کنید.

یک بازی که با غم و شادی روبه رو است را تجربه خواهید کرد مدت ها است که مردم شهر تاریک و با رنج سختی زندگی می کنند و نمی توانند اتفاق گذشته را فراموش کنند با فراموش نکردن می توان خود را مدام سرزنش کرد و خود را از بین برد از طرف دیگر نیز جهان دیگر وجود دارد که در آن ظاهر موجودات پر است از غم و پلیدی استودیو بازی سازی این امکان را گذاشته است که یک شخصیت در 29 مرحله مجزا بتوانید انتخاب کرده و نقش هر یک از آنها را بازی کنید و داستان دو جهان را پیش ببرید و در آخر به یک نقطه انتها برسید در نمایش داستانی بازی نیز یک جهان پر از غم و درد طراحی شده و داستان در گیر کننده ای را روایت نیز می کند در بازی نقش یک شوالیه تنها حضور دارد شوالیه به نیروی تاریک نیز قسم خورده است و از این رو با کشته شدن نیرو های تاریک جمع آوری آیتم ها باید هیولای تاریک خود را راضی نگه دارند.

اتفاق ها و سرنوشت هایی که در طول گیم پلی رقم میخورد را شما رقم میزنید پس با دقت بیشتری در بازی جستجو کنید هر شخصیت را به انتهای ماجرای خود برسانید تا در نهایت از دست این کابوس ها و داستان ها خلاص شوید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی Inmost برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

آموزش نصب نسخه DOGE :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس فایل Verify BIN files before installation اجرا کنید و منتظر اتمام آن بمانید

3- و در پایان از طریق فایل setup.exe اقدام به نصب بازی نمایید .

4- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه DOGE بازی  :

دانلود بـــازی