امروز جمعه , 4 خرداد , 1403 شما در میهن گیم هستید.

دانلود بازی PC Building Simulator برای کامپیوتر

انجمن

مطالب محبوب

مطالب جدید

دانلود بازی PC Building Simulator برای کامپیوتر

دانلود بازی PC Building Simulator برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی PC Building Simulator با لینک مستقیم

نسخه فشرده PLAZA در 17.2 گیگابایت

PC Building Simulator عنوان یک بازی جذاب که در سبک شبیه سازی می باشد توسط استودیو های Claudiu Kiss و The Irregular Corporation طراحی و عرضه شده است. آیا شما هم دوست دارید به جای فروشنده و تعمیرکننده قطعات کامپیوتری باشید و سیستم های قدرتمندی را با دست های خود ببندید؟ اگر میخواهید پس این بازی فوق العاده را دانلود کنید تا به جای فروشنده قطعات قدرتمند کامپیوتری باشید.

دانلود بازی نسخه فشرده PC Building Simulator برای PC

اسمبل کننده کیس های گیمینگ و تعمیرکار قطعات مختلف کار مهم شما در این بازی می باشد در بازی انواع مختلف قطعات کامپیوتری از ارزون ترین تا گرون ترین ها وجود دارد که بسته به دلخواه میتوانید آنها را روی کیس سوار کنید. البته باید گفت که این بازی دارای دو حالت مختلف می باشد در حالت اول شما باید خط داستانی را در بازی پیش ببرید یعنی کیس ها و سیستم هایی که مشخص شده را باید ببندید اما در بخش آزادانه می توانید هر سیستمی که خواستید اسمبل نمایید. وجود تمامی برندهای مختلف سخت‌افزار Nvidia و AMD و دیگر قطعات کامپیوتری باعث شده تا این بازی میان کاربران و گیمرها از محبوبیت بالایی برخوردار شود.

یک نکته آموزشی که در این بازی وجود دارد این است که شما دقیقا یاد میگیرید که چگونه یک سیستم را اسمبل کنید یا متوجه میشود که هر قطعه از کامپیوتر با کدوم یک از قطعه ها همخوانی دارد یا برای کیس های قدرتمند چه میزان پاور مناسب می باشد. با کامل کردن ماموریت های جانبی که در طول بازی وجود دارد میتوانید مهارت خود را در طول بازی افزایش دهید و با جمع آوری کردن میزان پول بیشتر امکانات بیشتری را برای خود بازگشایی نمایید. در بازی مسابقه های تیمی انجام میشود که باید تمرین های لازم را انجام داده باشید بتوانید تمامی مشکلات سیستمی را به سرعت حل کنید. وب سایت میهن گیم پیشنهاد میکند دانلود بازی PC Building Simulator برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

دانلود بـــازی